PREMIUM
De liefdesgeheimen van Kelly Pfaff (43) & Sam Gooris (47): “Wij gaan nooit met ambras slapen”
Een van onze favoriete koppels aller tijden? Niet Romeo en Juliet, noch Tristan en Isolde. Geef ons maar model en dj Kelly Pfaff (43) en zanger Sam Gooris (47). Al meer dan twintig jaar zijn ze getrouwd, en toch lijken ze nog stapelverliefd. Tijd om als een blok voor dit topduo te vallen. “In het begin van onze relatie heb ik Sam meteen gezegd: ik verander jou niet en jij mij ook niet.”
Delen per e-mail
Je mag eender wie ter wereld kiezen: met wie ga jij een avondje uiteten?
Kelly: “Morgan Freeman! Ik hou enorm van …”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Voor een beter seksleven in 2021 moet je tips vergaren op dit sociale medium (maar wij sprokkelden er al 9)
Sociale media veranderen alles. Ook ons seksleven. Want terwijl we vroeger naar de bibliotheek of de seksuologe trokken om beter te leren vrijen, is het sociale videoplatform TikTok tegenwoordig een schatkist aan informatie. Ervaringsdeskundigen én experts delen er hun beste tips, gratis en voor niks, zonder een blad voor de mond. Een bloemlezing. -
PREMIUM
De meest typerende trouwfoto’s van 2020: “Ik heb toch foto’s kunnen maken die bewijzen dat ondanks alles het huwelijksgeluk steeds overwint”
-
PREMIUM
Sanne (47) en Dimi (46) sloten na hun breuk een pact: “Als we op ons 85ste allebei single zijn, gaan we er opnieuw voor”
Sanne en Dimi startten een relatie in hun studententijd. “Ik had nooit gedacht dat ik op hem zou vallen.” Maar na een Erasmusjaar doofde hun studentenromance uit. En toch hielden ze contact. De twee houden er nu een vriendschap voor het leven aan over. Dimi werd zelfs goed bevriend met Sannes nieuwe partner. En de twee sloten een fantastisch pact dat hen moet verzekeren van een gezellige oude dag. “We gaan samen naar het rusthuis.” Alle andere artikels uit het dossier ‘Ex-files’ lees je hier. -
-
Brugge boven, Golden Oli en Primus Paul: deze spelers kleurden de voorbije tien Gouden 11-speeldagen
Twintig speeldagen ver in de Jupiler Pro League, tijd voor een nieuwe round-up. Club Brugge is leider, Paul Onuachu afgetekend topschutter en de strijd om play-off 1 is bijzonder spannend. Maar welke ploegen en spelers kleurden de voorbije tien rondes van de Gouden 11? -
PREMIUM
Liefde vinden in lockdowntijden? Het kán: “Gaan wandelen op je eerste date: niet spannend , hé. Maar kijk”
-
Eentje is geentje? 1 op de 10 Vlamingen ziet polyamorie wel zitten
Hoewel monogamie nog steeds de norm is, experimenteren steeds meer mensen met polyamorie. Concreet heeft 2 procent van de Vlamingen meerdere partners. Meer dan één op de drie heeft daar ooit al over gefantaseerd. Dat toont een studie van onderzoeksbureau iVox in opdracht van JOE, voor het radioprogramma ‘Love, Sex & Drama’. -
Jobs Wat als je niet op pensioen wil gaan? Dit zijn de regels voor werken na 65
Het pensioen van tv-icoon Martine Tanghe gaf een nieuwe impuls aan het debat over werken na 65. Wil je blijven werken hoewel je op pensioenleeftijd bent? Of ben je al met pensioen, maar wil je toch iets bijverdienen? Jobat.be bekeek de regels.
2 reacties
Marc Geleyn
Bern Vermeulen