Samantha en Mehdi kennen elkaar al van in de kleuterschool: “Onze liefde is sterker dan ons geloof”
Samantha (28) en Mehdi (27) groeien samen op, maar vanaf het middelbaar verliezen ze elkaar uit het oog. Een reactie van Mehdi op Samantha’s sociale media brengt daar jaren later verandering in. “Omdat Mehdi toen nog geen rijbewijs had, ging ik hem oppikken. Op de terugrit viel er een stilte, die hij plots doorbrak met een kus.”
Elk liefdesverhaal kent een begin. Een krachtige klik. Een eerste kus. Een connectie die niet meer loslaat. In deze rubriek vertellen lezers ons over de vonk die hun vlam aanwakkerde.
Mehdi: “We kennen elkaar sinds de kleuterschool en gingen naar dezelfde lagere school. Samantha zat hoger dan ik, tot ze een jaar moest dubbelen.”
Samantha: “Ik ken Mehdi al bijna heel mijn leven, van toen we nog kleuters waren. Enkele jaren zaten we in dezelfde klas. Vanaf de middelbare school zagen we elkaar alleen nog op de bus.”
Samantha: “In de kleuter- en lagere school was ik veel te jong om over liefde te spreken, maar ik denk niet dat hij toen mijn type was. Vijf jaar geleden was hij dat wél, toen het jongetje een échte man was geworden.”
Mehdi: “Als kleuter vond ik Samantha een lief en stil meisje. Toen ik haar na al die tijd terugzag, was ze geëvolueerd tot een mooie vrouw die met haar beide voetjes op de grond staat.”
Mehdi: “Vijf jaar geleden reageerde ik op een selfie die ze had gedeeld. We raakten aan de praat en er volgde een reünie in een brasserie.”
Samantha: “Na de kleuter- en lagere school verloren we elkaar uit het oog, dus we hadden veel om bij te praten. We spraken af, zonder dat we dachten dat het in een relatie zou uitmonden. We wilden gewoon weten wat het leven ons had gebracht.”
Samantha: “Omdat hij nog geen rijbewijs had, ging ik hem oppikken. Op de terugrit viel er een stilte, die Mehdi doorbrak door te vragen of hij een knuffel kreeg. Enkele seconden later volgde er een kus. Een onverwachte wending, maar leuk dat het zo liep.”
Mehdi: “Die kwam er na een dikke knuffel.”
Mehdi: “Bij mij sloeg die over toen ik haar de avond na onze reünie terugzag. Ik had weinig ervaring met relaties, dus dat moment was speciaal voor mij, alsof de puzzel in elkaar viel.”
Samantha: “Zodra we knuffelden, begonnen er vlinders te fladderen. Ik geloof niet in liefde op het eerste gezicht en toch was het van dat.”
Samantha: “Dat gebeurt zelden. Als we een meningsverschil hebben, gaat het vanzelf over of praten we het uit voor we gaan slapen. We gaan nooit met ruzie naar bed en vinden elkaar telkens in het midden.”
Mehdi: “In elke relatie zullen er af en toe spanningen zijn, maar ruzie hebben we eigenlijk zo goed als nooit. We proberen elkaar zo veel mogelijk te respecteren.”
Mehdi: “Ik heb het gevoel dat Samantha en ik voor elkaar gemaakt zijn. Zo zie ik het, al weet je natuurlijk nooit welke hindernissen ons pad in de toekomst kruisen. Als we allebei voldoende water bij de wijn doen, zullen we samen wel aan de eindmeet raken.”
Samantha: “Niemand weet wat morgen brengt. We hebben op 3 september 2022 ons jawoord gegeven en hebben nog een heel leven voor ons. Een leven dat ik met Mehdi hoop te delen.”
Samantha: “Het kan niet veel beter, maar kindjes zouden de kers op de taart zijn.”
Mehdi: “Onze nieuwbouwwoning telt drie slaapkamers, waarvan er nog twee gevuld moeten worden. Samantha en ik weten niet of kinderen ons gegund zijn, maar insjallah: als God het wil, komen die er zeker en zullen we met hen de wereld verder verkennen.”
Mehdi & Samantha
• Mehdi Boukabous (27) is aan de slag als vertegenwoordiger.
• Samantha Lenti (28) verdient de kost als salesadvisor.
• Ze wonen onder één dak in Oudsbergen.
• Zijn grootouders komen uit Algerije, haar roots liggen in Italië, maar Samantha en Mehdi leerden elkaar kennen op een kleuterschool in Limburg. Vijf jaar geleden volgde er een reünie, en daar is het niet bij gebleven. “Samantha en ik delen niet hetzelfde geloof, maar onze liefde is veel sterker.”
Ook zin om de vonk uit jullie liefdesavontuur te delen? Mail je verhaal én een foto naar nina@hln.be, en vermeld zeker je telefoonnummer.
Lees ook:
Verliefd worden op je overbuur? Het overkwam Kelly en Frank: “In de douche kusten we voor het eerst”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bart vraagt Kate ten huwelijk tijdens skivakantie: “Handig dat ik als snowboarder al op mijn knieën zat”
Hoog in de bergen, daar zijn fervente wintersportliefhebbers Bart (41) en Kate (36) het gelukkigst. Ze zijn al zo’n 19 jaar samen, maar verloofden zich pas vorig jaar op een plek die hen na aan het hart ligt. “Plots vroeg Bart op de skipiste om een selfie. Dat vond ik verdacht, want ík ben degene die dat altijd vraagt.” Hoeveel Bart spendeerde aan zijn verloving in winter wonderland, verklapt hij ook. -
“Gaan we naar Caviar de la Nuit?” 35 Vlamingen over de seksuele verlangens die ze (nog) niet durven uiten
Waar zou je om vragen als je wist dat het antwoord ‘ja’ was? Die vraag stelde vroedvrouw en auteur Uwe Porters (32) aan 36.500 Vlamingen op Instagram. Ze kreeg honderden anonieme reacties: we verzamelden de opvallendste en trekken er met Uwe een paar belangrijke lessen uit over ons seksleven. “In Merols woorden: hou je bek en bef me.” -
Livios
Zonnepanelen plaatsen: deze 7 zaken moet je zeker weten
Dat zonnepanelen het duurzame antwoord zijn op fossiele brandstoffen en op de hoge energieprijzen hoeven we jou niet meer te vertellen. Maar waarop moet je zeker letten bij de installatie? Bouwsite Livios vroeg het aan enkele specialisten. -
-
Spaargids.be
De Staat betaalt 2,80% intrest op je geld: hoe interessant is een rekening bij de overheid?
Wie zijn spaargeld minstens een jaar kan missen, kan het op een e-DEPO bij de Deposito- en Consignatiekas van de Belgische Staat zetten. De opbrengst ervan wordt maand per maand vastgelegd. Voor januari was dat 2,40%, voor februari stijgt de rente tot 2,80%. Let wel: je geld moet voor de eerste van de maand op de rekening staan om die maand recht op een rente te hebben. Spaargids.be zet alles op een rij. -
PREMIUM
Verliefd worden op je overbuur? Het overkwam Kelly en Frank: “In de douche kusten we voor het eerst”
Door een slechte ervaring heeft Kelly een afkeer van mannen. Nooit zou ze nog verliefd worden, laat staan een relatie beginnen. Maar dan ontmoet ze Frank, haar overbuurman die haar uit de nood helpt. Hoewel bij hem de vonk meteen overslaat, opent Kelly's hart zich maar heel langzaam. “Ik vond er niets beter op dan mijn kleren uit te doen en hem te volgen. Toen viel de puzzel in elkaar.” -
Het regenweer trotseren? Dat doe je zonder zorgen met deze 15 waterproof én trendy handtassen
Het weer in België is zo grillig dat een regenbui altijd om de hoek loert. Toch hoeft die onvoorspelbaarheid geen domper op de feestvreugde te zijn om jouw mooiste handtas uit de kast te halen. Al kan je natuurlijk ook op safe spelen met deze trendy waterproof handtassen én rugzakken. Beter die waterkringen voorkomen dan genezen, toch? -
Aiman en Nauskaä zijn de ultieme highschool sweethearts: “Al hield ik de eerste negen maanden de boot af”
Aiman (26) en Nauskaä (26) leerden elkaar in het middelbaar kennen. Het begon met onschuldige afspraakjes in het park na de schooluren, totdat de twee op een fuif belanden. “De donkere teint van zijn Egyptische roots, zijn stralende glimlach en blauwe ogen waren een schot in de roos.” Maar toch liep hun relatie niet altijd op wieltjes.