Schelse afvalkalender ondergaat wijzigingen in 2021
SchelleDe afvalophaling in Schelle zal vanaf 1 januari op andere dagen worden georganiseerd. Ook de openingsuren van het recyclagepark veranderen in 2021.
Delen per e-mail
De tweewekelijkse ophaling van gft en pmd verschuift naar vrijdag, terwijl papier en karton vierwekelijks zullen worden opgehaald op donderdag. Het wekelijks ophaalmoment van restafval op donderdag blijft wel behouden.
Ook de openingsuren van het recyclagepark veranderen vanaf 1 januari. Je kan er vanaf dan terecht op dinsdag en donderdag tussen 9 en 12 uur en tussen 13 en 17 uur, op woensdag tussen 13 en 19 uur, op vrijdag tussen 13 tot 17 uur en op zaterdag tussen 9 en 16 uur. Maandag en zondag zijn sluitingsdagen.
Je kan de volledige ophaalkalender hier bekijken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Aartselaar Van succesvolle webshop tot gloednieuwe kledingzaak: Cutiez opent de deuren in Kapellestraat
Het Aartselaarse handelscentrum mocht vrijdag een nieuwkomer verwelkomen. Kelly Elias Perez (36) is in de Kapellestraat van start gegaan met de kledingzaak Cutiez. -
Hemiksem Angèle (97) krijgt als eerste Hemiksemse coronavaccin: “Ik heb geen kik gegeven”
Angèle Plettinckx (97) is de eerste inwoner van Hemiksem die het coronavaccin toegediend kreeg. “Ik heb geen kik gegeven”, lacht ze. -
Livios Val jij voor de charme van een tiny house? Zoveel kost het je
Om een woning te kopen of te (ver)bouwen heb je al snel een grote som geld nodig waar je jaren voor afbetaalt. Dat verklaart de populariteit van meer alternatieve woonvormen, zoals tiny houses. Daarbij woon je op kleiner en met minder spullen, maar wel met meer financiële vrijheid. Hoeveel betaal je voor zo’n tiny house? Bouwsite Livios vroeg het aan Tiny House Belgium. -
-
Aartselaar Lokale ondernemingen lanceren samen valentijnsbox: “Hapjes, zoetigheden en bubbels in één doos”
Vier lokale ondernemingen hebben de handen in elkaar geslagen en pakken uit met een speciale valentijnsbox. -
PREMIUM
Wuustwezel/Brasschaat Wim speelde 20 jaar lang ‘Flits!’ op vraag van Ouders van Verongelukte Kinderen: “Al die verhalen van nabestaanden heb ik nooit écht kunnen loslaten”
Twintig jaar lang stond Wim Geysen uit Wuustwezel met de monoloog ‘Flits!’ op de planken. Dat deed hij op vraag van Ouders van Verongelukte Kinderen (OVK). Hij toerde langs scholen en kleine en grote theaterzalen in heel Vlaanderen. Al die tijd praatte de theatermaker met ouders, broers en zussen van jongeren die het leven lieten in het verkeer. “Het heeft erin gehakt. Al besef ik ook: ik sta maar aan de zijlijn”, vertelt Wim. Zoon Witse (19) wil zijn verhaal verderzetten. -
Woon jij in De Mooiste Lichtstraat van jouw gemeente? Doe mee aan #zorgvoorlicht!
-
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee.