Zware klap voor Kate Middleton: “Haar trouwe assistente wil niet meer voor haar werken”
RoyaltyKate Middleton (37), de vrouw van de Britse prins William, kreeg zopas een bittere pil te slikken. Haar persoonlijke assistente Catherine Quinn heeft na twee jaar dienst haar ontslag aangeboden, zo schrijft de Britse media.
“Ik heb er lang over nagedacht en nog langer over getwijfeld”, zegt de vrouw in de Britse media. “Maar uiteindelijk besloot ik in de beste verstandhouding te vertrekken. Mijn grote passie is het organiseren van liefdadigheidsprojecten. Daar kwam ik niet meer aan toe sinds ik bij de hertogin in dienst trad. Dat woog op mij. Ik wil nu weer mijn hart volgen. En daarom moest ik mijn job als privésecretaresse opzeggen.”
Kate Middleton is er naar verluidt het hart van in. “Catherine Quinn was haar steun en toeverlaat”, zegt een paleismedewerker. “Kate vertrouwde haar voor de volle 100 procent en schatte haar advies altijd hoog in. Voor Kate was Catherine eigenlijk perfect voor die job. En nu moet ze daarvoor natuurlijk weer iemand anders gaan zoeken.” Wéér, inderdaad. Want Catherine Quinn was al Kates vijfde persoonlijke assistente sinds haar huwelijk met prins William (37). Ze kwam er op aanraden van prins Charles. Zijn administratieve dienst betaalt eveneens het personeel van Kate.
Giftige commentaar
De personeelsdienst van prins Charles zag de voorbije jaren al veel volk bij Kate vertrekken. Naast haar personal assistants namen er in totaal al 26 mensen ontslag. “Dat geeft toch de indruk dat Kate Middleton een moeilijk mens is”, klinkt het in Groot-Brittannië. Enkele van haar ex-personeelsleden lieten zich ook al tot giftige commentaren verleiden. “Kate lijkt lief, maar ze is extreem veeleisend”, zeggen ze. “Nooit is het goed genoeg voor haar. Altijd moet het beter, langer, méér... Kate verwacht dat je dag en nacht voor haar klaarstaat, maar ze heeft nooit een vriendelijk woordje voor haar medewerkers over. Nee, wij willen nooit nog voor haar werken.”
(lees verder onder de foto)
Op Kensington Palace, waar de administratie van prins Charles haar zetel heeft, klinkt een heel andere reden voor het personeelsverloop: “Het is gewoon een heel zware job. Zeker die van personal assistant. Die persoon moet zowat dezelfde agenda als Kate afwerken en gaat dus mee naar elk event, elk bezoek, elk gala, elke buitenlandse reis... En wees maar zeker: Kate heeft een helse agenda, en haar personal assistent dus ook. Die agenda is zelfs nóg helser. Want Catherine Quinn moest ook al die bezoeken en reizen voorbereiden.”
In de put
Toch is het ook een mooie job. “Absoluut, want je ziet heel wat van de wereld en ontmoet veel interessante en bekende mensen”, aldus nog iemand van de administratieve dienst. “Maar uiteindelijk gaat de drukte doorwegen. En dus is het eigenlijk best logisch dat niemand het lang volhoudt.” Het grootste slachtoffer daarvan is Kate, vindt men daar. “Want zij moet telkens opnieuw iemand leren kennen, iemand leren vertrouwen. Kate moet echt kunnen leunen op haar privésecretaris. Het is de belangrijkste persoon in haar professionele leven. Dus ja, ze zit nu wat in de put.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMRoyalty
“Ze laat al eens een Oscar de la Renta aan huis leveren”: dit team helpt koningin Mathilde schitteren als ‘best geklede royal’
-
Voormalige koning Juan Carlos keert (even) terug naar Spanje
De gepensioneerde Spaanse koning Juan Carlos brengt vandaag voor het eerst in bijna twee jaar tijd een bezoek aan zijn vaderland. Dat meldt het Spaanse koningshuis. De koning verliet in 2020 plotseling en met onbekende bestemming het land, nadat hij in opspraak was geraakt over transacties met onder meer Saoedi-Arabië. -
PREMIUMRoyalty6
Prinsessen Eugenie en Beatrice worden naar de achtergrond geduwd: “William wil hen uit de monarchie”
-
-
Tweakers
Gemiddelde Belg ontvangt 1.600 euro netto vakantiegeld: deze toptv's passen binnen dit budget
Honderdduizenden werknemers krijgen rond deze periode een deugddoende som aan vakantiegeld. Ben je niet zo’n vakantieganger en wil je liever investeren in een gloednieuwe tv voor thuis? Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers geeft zijn top 3 van toestellen mee die je met je vakantiegeld kan betalen. -
Gouden Giro
1+1 actie: schrijf je Gouden Giro-ploeg in voor de start van de volgende etappe en krijg er een gratis team bij
Arnaud Démare heeft de dertiende etappe in de Ronde van Italië op zijn naam geschreven. Ook jij kunt in deze Giro het zegegebaar maken door deel te nemen aan de Gouden Giro. Schrijf voor morgen om 13u15 jouw Gouden Giro-ploeg in en krijg er gratis een team bij. -
Royalty
Barbie voor jubileum koningin Elizabeth in drie seconden uitverkocht
De Barbie die is uitgebracht ter ere van het 70-jarig jubileum van de Britse koningin Elizabeth (96) is al uitverkocht. De Britse webwinkel John Lewis heeft aan ‘The Guardian’ laten weten dat de volledige oplage van de poppen binnen drie seconden op was. -
Royalty
Britse koninklijke familie kreeg in 2021 te maken met maar liefst 170 stalkers
Het Britse koningshuis wordt geplaagd door stalkers. Vorig jaar werden er maar liefst 170 gevallen gemeld, schrijft ‘The Mirror’.
3 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerlieve vanderstraeten
Toran Korshnah
lukas wouters