Meghan Markle en prins Harry
Volledig scherm
Meghan Markle en prins Harry © ZDF und Chris Jackson

Gesprekken tussen Harry en andere royals on hold gezet: “Er wordt te veel informatie gelekt vanuit kamp Sussex”

RoyaltyAlle gesprekken met prins Harry (36) zijn voorlopig on hold gezet, zo vertelt een bron binnen het paleis aan The Sun. De Britse prins en zijn echtgenote, Meghan Markle (39), zouden daarvoor te veel privé-informatie aan de pers lekken.

6 reacties

  • monique bolen

    2 jaar geleden
    Mike ik heb nog nooit naar de firma gekeken of er over gelezen, is het een film of een reportage of wat dan ook ik denk dat er in elk van deze (on)waarheden of gissingen zullen inzitten.
  • Robert Swillen

    2 jaar geleden
    Ja als men leeft uit de handen van uw gulle gever, verlangen ze ook hoe je leeft.
  • Mike Jansen

    2 jaar geleden
    Ik heb ook al artikels gelezen over de situatie van ' een goede bron in het paleis' dus het komt dan van 2 kanten. Het lijkt dat ze het gewoon niet kunnen verdragen dat Harry uit het spelletje gestapt is. Wat volledig begrijpelijk is als je ziet hoe het er bij de 'firm' aan toe gaat. Het komt de familie ook wel goed uit om dit in de pers te houden op dit moment zo blijft Andrew eruit !!! Toeval? Ik denk het niet. Ze zijn gekend voor hun schandalen toe te dekken of te verstoten!
  • Monique Moens

    2 jaar geleden
    Ze heeft hem waar ze hem hebben wil zeker. Ver weg van zijn familie, die nu ook niet meer met hem praat.
  • Ludovic De Beuckeleer

    2 jaar geleden
    Megan Markle, de grote deugniet in deze hele affaire.