Weg naar aanleg KMO-zone ligt bijna open: “We voorzien ook vrachtwagenparking”
RoosdaalDe voorbereiding voor de uitbouw van een KMO-zone aan de Belle Alliance gaat een eindfase in. De onteigeningen lopen op hun einde, waarna de gemeente hoopt om snel de wegenwerken te kunnen uitvoeren.
“Momenteel zijn er daar al enkele bedrijven gevestigd, maar het te ontwikkelen gebied is 4 hectare groot. Bedoeling is dat we de verschillende kavels gaan verkopen aan geïnteresseerde firma’s. Ruw geschat denk ik dat er ruimte is voor 35 à 40 bedrijven. Bedoeling is ook dat we daar enkele ruime parkeerplaatsen voor vrachtwagens gaan voorzien zodat we opleggers uit de dorpscentra kunnen weren. En in het weekend, wanneer er geen tot weinig bedrijfsactiviteit zal zijn, kan de zone ook gebruikt worden om te parkeren. Bijvoorbeeld door supporters van Futsal Project Halle-Gooik, vanaf volgend seizoen RSCA Futsal”, vertelt burgemeester Wim Goossens (CD&V).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Minister Demir uiterst kritisch over Fluvius: “Je moet maar eens een eigenaar van zonnepanelen zijn”
-
Organisatoren Dolle Dagen Gaasbeek maken zich op voor 40ste editie met Willy Sommers als headliner
Op zaterdag 1 en zondag 2 juli gaat de 40ste editie van de Dolle Dagen Gaasbeek door. Dolle Dagen Gaasbeek vindt traditiegetrouw plaats op het dorpsplein van Gaasbeek. Aan het concept wordt niet gesleuteld. Traditioneel gezien zijn de Dolle Dagen altijd het startschot van de zomervakantie, en dat is dit jaar niet anders.Lennik -
PREMIUM
Mechelaar (53) organiseert jumping voor kinderen met mentale beperking: “Met de opbrengst werd vorig jaar het sanitair vernieuwd”
In Ternat start vandaag de Jumping Vivat. Een paardenjumping ten voordele van het tehuis Cornet, een centrum voor de kinderen met een mentale beperking van militairen. De jumping kent al een rijke geschiedenis, maar wordt dit jaar voor de tweede keer op rij georganiseerd door Mechelaar Filip De Greve. Kolonel bij het Belgisch leger én zelf vader van twee kinderen met een lichte mentale beperking.Ternat -
-
Mijnenergie
Hoeveel meer betaal je vandaag voor een vast tarief dan vóór de energiecrisis?
-
Negende ‘Witkap Schlagherfestival’ brengt voor het eerst schlagerparade met liveband in brouwerij Slaghmuylder: “Familiaal festival is intussen traditie”
In brouwerij Slaghmuylder in Ninove - bekend van de ‘Witkap’ - vindt op zaterdag 26 augustus de negende editie van het ‘Witkap Schlagherfestival’ plaats. Naar traditie geven verschillende Vlaamse artiesten opnieuw het beste van zichzelf en voor het eerst brengt Marijn ‘Boma’ Devalck met zijn liveband een 90 minuten durende schlagerparade.Ninove -
PREMIUM
Oudercomité Aspelare zet voetpaden af met knuffels als actie voor veilige schoolomgeving: “We willen veranderingen vóór er een zwaar ongeluk gebeurt”
Het Oudercomité Aspelare heeft maandag een actie gehouden aan de basisschool van het Hartencollege in Aspelare. De school ligt vlak bij een drukke steenweg in een smal straatje met smalle voetpaden waar auto’s in twee richtingen elkaar niet kunnen passeren zonder over het voetpad te rijden. De ouders vragen maatregelen, zoals de invoering van een schoolstraat. Het stadsbestuur is voorstander, maar botst op een negatief advies van de verkeerscommissie.Aspelare -
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
4 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerAndré Degrote
paula bellemans
Els Verdonck
Jan Borloo