Illustratiebeeld
Volledig scherm
Illustratiebeeld © Getty Images/Westend61

Welzijnshuis moet steeds vaker energiefacturen ten laste nemen

RoeselareSteeds meer Roeselarenaars kunnen hun energiefactuur niet betalen. Het Welzijnshuis moest in 2021 al opvallend vaker tussenkomen en verwacht wordt het aantal ten laste nemingen alleen maar zal stijgen door de stijgende energieprijzen.

  1. Inspiratiesessie over toekomstbestendig bouwen en renoveren

    Inspiratie­ses­sie over toekomstbe­sten­dig bouwen en renoveren

    Geïnteresseerd in futureproof bouwen en renoveren? Op donderdag 20 april komt Thomas Rau naar Roeselare voor een inspiratiesessie rond het thema. Rau is ondernemer, architect, innovator, inspirator en visionair. Zijn motto is ‘guided by the future’, een aanpak waarbij hij zich laat leiden door wat er in de toekomst nodig is en niet door wat op dit moment haalbaar is. Hij is al jarenlang bezig met een gezonder binnenklimaat en energieleverende gebouwen, maar ook met circulair bouwen en met de verschuiving van bezit naar gebruik. Daarnaast staat hij bekend als voorloper in de internationale discussie over duurzaamheid, grondstoffenschaarste en het gebruik van hernieuwbare energiebronnen in de architectuur. De inspiratiesessie wordt georganiseerd in Blok bij van VIVES Roeselare, langs de Wilgenstraat 32, start om 19 uur en duurt twee uur. De plaatsjes zijn beperkt, dus snel inschrijven via https://www.klimaatswitch.be/inschrijfformulier-inspiratiesessie-met-thomas-rau een must.
    Roeselare
  2. Red Bull domineert, Alonso scoort stevig: de eerste speeldag van de Gouden Formule 1 onder de loep genomen
    Gouden Formule 1
    3

    Red Bull domineert, Alonso scoort stevig: de eerste speeldag van de Gouden Formule 1 onder de loep genomen

    Max Verstappen strandde in de GP van Saudi-Arabië na een knappe inhaalrace op de tweede plaats. Enkel ploegmaat Sergio Pérez bleef uit zijn greep. Had jij dit voorspeld? Ga dan nu aan de slag voor de volgende GP in Australië en de rest van het seizoen: met de Gouden Formule 1 kan jij immers het beste raceteam samenstellen en zo kans maken op de hoofdprijs van maar liefst 4.000 euro.