Kunstveiling bij De Vuyst

Galerij De Vuyst in de Kerkstraat in Lokeren organiseert op zaterdag 21 mei opnieuw een veiling van oude meesters, moderne en hedendaagse kunst. Er zijn kijkdagen tot en met woensdag 18 mei telkens van 10 tot 12 uur en van 14 tot 20 uur. Het aanbod aan schilderijen, sculpturen, gouaches, aquarellen, tekeningen en grafiekbladen omvat meer dan 650 kunstwerken. Bij de blikvangers zijn werken van onder meer Léon Spilliaert, Frans Masereel en Wim Delvoye. De volledige catalogus van de veiling kan ook online geraadpleegd worden op de website www.de-vuyst.com. De volgende veiling van De Vuyst zal plaatsvinden in het najaar, op zaterdag 22 oktober. (YDS)