Voormalig Anderlecht-duo Mitrovic en Milivojevic onder vuur na nieuwjaarsfeest
Premier LeaguePremier League-club Fulham heeft laten weten “teleurgesteld” te zijn in zijn aanvaller Aleksandar Mitrovic, nadat de Serviër gezondigd zou hebben tegen de coronamaatregelen door een nieuwjaarsfeest bij te wonen. Ook de Servische Crystal Palace-middenvelder Luka Milivojevic, die net als Mitrovic een verleden bij RSC Anderlecht heeft, zou op het feest aanwezig geweest zijn.
Delen per e-mail
Volgens de krant The Sun vierden Mitrovic en Milivojevic de overgang naar 2021 met een feestje, waar nog zeker zeven andere volwassenen aanwezig waren. Dat is in strijd met de huidige maatregelen, in Londen en grote delen van het Verenigd Koninkrijk, om de coronapandemie af te remmen.
Fulham liet zaterdag aan de BBC weten het voorval met Mitrovic te onderzoeken. “Hij is zich bewust van de teleurstelling van de club en weet welk gedrag we van hem verwachten”, zegt het team over de Serviër. “We zullen de zaak intern bespreken.”
Milivojevic speelde zaterdag mee in de 2-0 zege van Crystal Palace tegen hekkensluiter Sheffield United, nadat hij een negatieve test kon voorleggen. Toch zat coach Roy Hodgson verveeld met de kwestie. “Hij testte negatief dus bracht niemand van het team in gevaar, maar het is geen mooie reclame voor de club. We veroordelen het en bieden als club onze excuses aan. Ik ben er zeker van dat Luka dit voorbeeld zal volgen. Hij moet nu zijn verantwoordelijkheid nemen.”
Eerder op de dag maakte Tottenham ook bekend disciplinaire maatregelen te overwegen tegen Erik Lamela, Sergio Reguilon en Giovani Lo Celso omdat ze de coronaregels hebben overtreden. Op sociale media dook een foto op waarin ze te zien waren tijdens een kerstfeest. Ook West Ham-speler Manuel Lanzini woonde het feest bij.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jupiler Pro League
Greenwood bezorgt Man United in het slot de volle buit tegen Brighton en Trossard
Manchester United heeft de achterstand op koploper Manchester City niet verder laten oplopen. De nummer 2 van de Premier League versloeg op eigen veld Brighton & Hove Albion met 2-1. De overwinning kwam moeizaam tot stand. Pas in het laatste half uur kwam United op gang. -
Premier League
De steile opgang van Amad Diallo: van illegale immigrant met valse ouders tot groeibriljant waarvoor Man United ruim 20 miljoen neertelde
-
Jobs
Schrijfkriebels? Word contentcreator, copywriter of redacteur!
Schrijfkriebels over je hele lijf? Dan is een job als flexibele copywriter, creatieve contentcreator of vlotte redacteur iets voor jou. Wat zijn de verschillende mogelijkheden en hoe kun je je bijscholen om als schrijver de kost te verdienen? Jobat.be zocht het voor je uit. -
-
Premier League
Trossard en Brighton verliezen bij voorlaatste na twee gemiste penalty’s en afgekeurd doelpunt na bizarre VAR-fase
Leandro Trossard is met Brighton & Hove Albion onderuit gegaan op verplaatsing bij West Bromwich Albion. De thuisploeg kwam al vroeg op voorsprong, waarna Brighton meerdere keren erg dicht bij de gelijkmaker kwam. Twee strafschoppen strandden op het doelhout en een doelpunt werd na een bizarre VAR-fase eerst afgekeud, dan weer goedgekeurd en uiteindelijk toch afgekeurd. -
Multimedia
Zo zet je je smartphone als fototoestel in
Toen jaren geleden smartphones met ingebouwde camera’s de markt veroverden werd er lacherig op gereageerd door fotografen. Nu is het volstrekt normaal geworden om je telefoon als volwaardig fototoestel te gebruiken. Met deze tips en toestellen behaal je het beste resultaat! -
Premier League1
Trossard van goudwaarde voor Brighton, dat uitstekende zaak doet tegen degradatie
Leandro Trossard van goudwaarde. De 26-jarige Rode Duivel maakte voor Brighton & Hove Albion de winninggoal. Immens belangrijk, want Brighton staat nu drie punten boven een degradatieplek. -
Champions League
Van “koude voeten” tot “geen echt stadion”: de meest bizarre excuses van Jürgen Klopp op een rij
Liverpool ging deze week met 3-1 verliezen op het veld van Real Madrid. Coach Jürgen Klopp wees achteraf onder meer naar...het stadion. Een opvallende verklaring en voor de Engelse krant ‘Daily Mail’ het sein om de meest bizarre excuses op te lijsten die Duitse topcoach al gebruikte sinds hij in 2015 bij de Reds neerstreek.
2 reacties
Patrick huwel
Patrick De Poen