Brighton & Hove Albion
BHA
![]() |
1
|
EINDE
|
1
|
Liverpool
LIV
![]() |
||||||
|
|
Geen prettige middag voor Liverpool: VAR keurt twee goals af waarna Reds averij oplopen tegen Trossard & co, Klopp in de clinch met journalist
Premier LeaguePuntenverlies voor Liverpool. The Reds hebben 1-1 gelijkgespeeld op het veld van Brighton, waar Trossard 65 minuten speelde. Er was - alweer - een hoofdrol weggelegd voor de VAR, en er was na afloop ook - alweer - een hoogst geïrriteerde Jürgen Klopp.
Delen per e-mail
En zo kost het drukke programma The Reds dus opnieuw punten. Zij kwamen woensdagavond nog uit in de Champions League: in de poule van de Ajax verloor de ploeg van manager Jürgen Klopp thuis met 0-2 van Atalanta Bergamo. Na afloop van die wedstrijd haalde de Duitser nog snoeihard uit naar het feit dat zijn ploeg zo snel alweer in actie moest komen. Tussen het laatste fluitsignaal tegen Atalanta en de aftrap tegen Brighton zaten nog geen 63 uur. “Het is bijna een misdaad”, zo hekelde Klopp toen het moordende speelschema. Ook een paar dagen eerder, na de 3-0-zege tegen Leicester, uitte de Duitser zijn ongenogen en na de match van vandaag ging hij wéér in discussie met Des Kelly, een journalist van BT Sports - een van de rechtenhouders.
‘t Spel zat op de wagen nadat Kelly de blessure van Milner, die in minuut 74 naar de kant moest met een hamstringblessure, ter sprake bracht. “Ja, proficiat daarvoor", riposteerde Klopp, waarna Kelly vroeg of de Duitser hem persoonlijk verantwoordelijk achtte voor die kwetsuur. “Nee, maar je werkt voor zij die er verantwoordelijk voor zijn. Een hamstringblessure, wat een verrassing. En Brighton had ook af te rekenen met blessures.” De uiterst geanimeerde discussie is te zien in de video hierboven vanaf minuut vier.
Trossard ingevallen
‘t Werd ook op het veld een bewogen wedstrijd. Brighton kreeg al snel een penalty na een fout van Williams. Maupay zette zich achter de bal en plaatste vervolgens... naast. De thuisploeg nam opgelucht adem én leek snel op voorsprong te komen. Salah ging alleen op de keeper af en werkte feilloos af, alleen werd zijn goal door de VAR afgekeurd voor buitenspel. ‘t Was een kwestie van centimeters, misschien zelfs millimeters. Jürgen Klopp geloofde zijn ogen niet. 0-0 bij rust. Een billijke tussenstand overigens, want Brighton, met invaller Trossard, was bij momenten de betere ploeg.
Op het uur kwam Liverpool dan wél op voorsprong. Diogo Jota omspeelde zijn tegenstander en prikte binnen (1-0). Toen Sadio Mané de 2-0 tegen de netten trapte, leek de zege binnen voor Liverpool. Maar opnieuw keurde de videoref het doelpunt af voor buitenspel. In de absolute slotfase kreeg Brighton nog een strafschop - jawel, na ingrijpen van de VAR. Pascal Groß miste niet en bezorgde Brighton een onverhoopt punt tegen Liverpool, dat voorlopig aan de leiding staat. Tottenham of Chelsea kunnen wel nog over hen springen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Premier League Grappige blunder Benteke: te gretige Rode Duivel vergeet te knielen voor Black Lives Matter
Oeps. Christian Benteke en de Zuid-Koreaan Heung Ming-Son zorgden zondagnamiddag voor een grappige start van de Londense derby tussen Crystal Palace en Tottenham. Voor het eerst dit seizoen zaten er opnieuw fans in Selhurst Park (2.000 toeschouwers) en dat zorgde bij een gretige Christian Benteke blijkbaar voor een forse opstoot van adrenaline. Toen scheidsrechter Kevin Friend blies, was de Rode Duivel het Premier League-protocol even vergeten dat er daar nog steeds eerst een minuutje geknield wordt als steunbetuiging voor de Black Lives Matter-campagne. Hij zette meteen een spurtje op de helft van de Spurs, tot verrassing van Son die meteen achter Benteke aanging. De twee hadden snel hun misser door en knielden dan toch maar vlug, al moest Benteke eerst nog even de terugtocht richting eigen helft inzetten. De partij eindigde op 1-1. -
Youfone gaat in april van start in België op netwerk van Proximus
-
Jobs Sportief aangelegd? In deze jobs zit je zelden op een stoel
Voor sommige sportievelingen is een hele dag op een stoel moeten zitten de grootste gruwel die ze kunnen bedenken. Wil jij ook liever een job waarin je veel kan wandelen, lopen, fietsen of bewegen? Jobat.be ging op zoek naar enkele jobs die ook goed zijn voor je conditie. -
-
PREMIUM
Premier League Kevin De Bruyne wil het totaalpakket: Rode Duivel weigert eerste contractvoorstel van Man City
-
Sparen Geplande reis afzeggen door coronacrisis? Deze regels hanteren de verzekeraars
Betaalt de reisverzekering u terug als u door het coronavirus langer in het buitenland moet blijven? Wat met de verzekering als u thuis een ongeval krijgt, terwijl u aan het werk bent? En komt de hospitalisatiepolis tussen als u het virus oploopt en in het ziekenhuis belandt? Spaargids.be overloopt de huidige regels*. -
Premier League Eindelijk nog eens belangrijk: Benteke scoort eerste dubbel in de Premier League sinds april 2017
Slechts drie goals in de 53 wedstrijden die voorafgingen, twee in 45 minuten. Christian Benteke en Wilfried Zaha stalen de show. De Rode Duivel scoorde tegen tien man van West Bromwic Albion een dubbel bij zijn eerste basisplaats dit seizoen. -
FA Cup FA CUP. De Bruyne met knappe assist - Engelse zesdeklasser wipt team van Rooney en viert heerlijk op hit van Adele
Kevin De Bruyne moest maar 45 minuten opdraven bij Man City. Even na het halfuur was de zege tegen tweedeklasser Birmingham al veilig gesteld (3-0). De Bruyne bracht de tweede van Bernardo aan. Op een heerlijke pass van Mahrez trok De Bruyne aan de achterlijn terug tot bij de Portugees, die ook al erg knap de openingsgoal voor zijn rekening had genomen. Op assist van Mahrez deed ook Foden nog zijn duit in het City-zakje.
2 reacties
pascal de haes
André Lambrechts