Manchester United
MUN
![]() |
0
|
EINDE
|
0
|
Manchester City
MCI
![]() |
||||||
|
|
Een topmatch op mute: geen winnaar na teleurstellende derby in Manchester
Premier LeagueVier schoten tussen de palen in 90 minuten. Een wedstrijd om snel uit het geheugen te wissen. Manchester United en Manchester City deelden in een kansarme stadsderby de punten: 0-0. De clash der voorzichtigheid. Een topmatch op mute.
Delen per e-mail
Wat u mag onthouden?
Riyad Mahrez trapte oog in oog met David De Gea op de United-keeper, Kevin De Bruyne jaagde de rebound onbesuisd over. Beste kans verknald.
De VAR overrulede een strafschop voor United wegens voorafgaand buitenspel en Jesus en De Bruyne zagen pogingen afgeblokt. Maguire gooide zich in de baan van zijn schot.
De Rode Duivel ergerde zich bij momenten aan de keuzes van zijn ploegmaats. Zijn laatste killerpass was te vaak niet afgemeten. Tien minuten voor tijd pompte hij een vrijschop in de muur. Naar het beeld van de match.
Vier schoten tussen de palen zeiden de tellers aan het laatste fluitsignaal. Waar is de tijd dat Man City en Man United voor entertainment zorgden? Dit was geen Pep Guardiola-demonstratie. De handrem op. Zoveel voorzichtigheid. We zagen nooit urgentie. Bij geen van beide teams. Wat zou de conclusie zijn geweest als ene José Mourinho op een van de banken had gezeten?
Boring.
Wat u moet onthouden?
Niets.
LEES MEER: De warmste voetballer van 2020: hoe Marcus Rashford Boris Johnson twee keer op de knieën kreeg
Ben jij de grootste voetbalkenner van het land? Bewijs het in ons online voetbalspel ‘De Gouden 11' en maak kans op talloze prijzen!
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Premier League
Het blijft onrustig bij Man City: club De Bruyne onderzoekt of Mendy regels heeft overtreden, Eric Garcia positief
Manchester City start een intern onderzoek om na te gaan of Benjamin Mendy de coronaregels met de voeten heeft getreden. Dat maakte de Engelse topclub bekend, net zoals het de coronabesmetting van verdediger Eric Garcia bevestigt. -
Premier League
Manchester United wint van Southampton met 9-0 (!) en evenaart record
Manchester United heeft Southampton een stevig pak slaag verkocht op Old Trafford. De Red Devils stonden bij de rust al 4-0 voor en deden er na de pauze nog eens vijf doelpunten bij. Eindstand: 9-0, een evenaring van de grootste zege in de Premier League ooit. -
Multimedia
Wat maak je allemaal schoon met een hogedrukreiniger?
De lente komt zoetjesaan in het land. Wie een tuin, terras of balkon heeft, kan nu al starten met de eerste schoonmaakmanoeuvres. Het perfecte gereedschap daarvoor blijft de hogedrukreiniger. Tweakers zocht uit wat je er allemaal mee kan doen en welke modellen momenteel de grootste aanraders zijn. -
-
Sparen
Ineens is de mobilhome weer populair: zo financiert u de aankoop ervan
Viroloog Marc Van Ranst prijst de mobilhome aan als het geknipte reisvervoer in coronatijden. Kneuterigheid ten top of juist très cool? De Belg lijkt toch vooral de laatste mening toegedaan. De camper kon de afgelopen jaren al op een groeiende interesse rekenen, maar lijkt vandaag nog populairder dan ooit tevoren. Goedkoop zijn ze dan weer niet, maar gelukkig kan u naar de bank voor een lening. Spaargids.be zocht uit waar u rekening mee moet houden. -
Premier League
Benteke schenkt Crystal Palace met late winning goal zege bij Brighton van Trossard
We kregen mogelijks drie Belgen te zien in Brighton & Hove Albion versus Crystal Palace. Maar alleen de thuispoeg bracht met Leandro Trossard een Rode Duivel aan de aftrap. De hoofdrol was wel weggelegd voor invaller Christian Benteke, die diep in de blessuretijd het winnende doelpunt aantekende. Michy Batshuayi bleef negentig minuten op de bank. -
Energie
Dit zijn de grootste energieslurpers in uw huis
Een doorsnee Belgisch gezin betaalt jaarlijks meer dan 1.600 euro aan energie*. Wel 73,5 procent van onze verbruikte energie spenderen we aan de verwarming van onze woning. Enkel in Luxemburg ligt dat percentage nog hoger. Daartegenover staat dat we in verhouding weinig energie verbruiken om de woning te verkoelen en te koken. Mijnenergie.be ging na hoe u die kennis in uw voordeel omzet. -
Premier League1
Rampzalig avondje voor Tottenham: Spurs lijden 1-3-nederlaag tegen Liverpool en zien Kane uitvallen
Eindelijk nog eens een driepunter voor Liverpool, en dan nog wel in de topper tegen Tottenham. De Reds haalden het met 1-3. En dat was verdiend ook. Toby Alderweireld beleefde de nederlaag van zijn team vanop de bank, Divock Origi viel in het slot nog in.
1 reactie
Gilbert Gendarme