“Wie uitnodiging ontving voor vaccin Johnson & Johnson, krijgt een Pfizer”
Vlaamse ArdennenDe problemen met het vaccin van Johnson & Johnson die woensdag bekend zijn gemaakt, zullen geen invloed hebben op wie al een afspraak had in de vaccinatiecentra van Ronse en Oudenaarde. Dat laat de eerstelijnszone Vlaamse Ardennen weten.
Nadat een Sloveense vrouw jonger dan 40 in een Belgisch ziekenhuis overleed na vaccinatie met het vaccin van Johnson & Johnson (J&J) in het buitenland, stopt ons land voorlopig met het inenten van mensen jonger dan 41 met dat vaccin, zo raakte woensdagavond bekend. In VTM Nieuws vertelde epidemioloog Pierre Van Damme dat daardoor de vaccinatie van jongeren vertraging kan oplopen.
Pfizer in de plaats
Maar wie al een uitnodiging kreeg voor een inenting met het vaccin van Johnson & Johnson in het vaccinatiecentrum van Oudenaarde of Ronse, hoeft volgens Eerstelijnszone (ELZ) Vlaamse Ardennen niet te vrezen dat die niet zal doorgaan. “Ben je jonger dan 41 jaar en had je een afspraak voor een Janssen-vaccin? Geen probleem: je vaccintype werd automatisch gewijzigd in een Pfizer-vaccin en je zal dus het Pfizer-vaccin toegediend krijgen. Je hoeft hiervoor niets te doen”, laat de ELZ weten.
Welke vertraging de problemen met Johnson & Johnson zullen veroorzaken in de verdere vaccinatiecampagne, is nog niet in te schatten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Joggingclub Materrunners biedt lopers en wandelaars vier uniek uitgestippelde routes op Adriaen Brouwerrrun
Oudenaarde -
PREMIUM
Oudenaardse partij ‘Meer dan Groen’ stelt opvallende nieuwe en verbredingskandidaten voor: “We zijn een open beweging die wil verbinden”
De voormalige partij Groen, die eerde al aankondigde dat ze naar de verkiezingen trekt onder de nieuwe naam “Meer dan Groen”, stelt niet alleen twee nieuwe “groene” kandidaten voor, maar ook twee zogenaamde verbreders.Oudenaarde -
Gentse ondernemer Sam Baro redt regionale omroep AVS: “Alle 20 werknemers kunnen aan boord blijven”
Het lijkt erop dat de Oost-Vlaamse regionale televisiezender AVS is gered. Begin dit jaar vroeg AVS nog bescherming aan tegen schuldeisers, maar vanaf vandaag wordt de zender financieel gesteund door KoWala Productions. Dat is het media-, communicatie- en eventbedrijf van topondernemer Sam Baro (46). “De focus op kwalitatief regionaal nieuws van, voor en door mensen blijft de kern.” Al wil Baro met het nieuwe AVS wel zijn publiek laten groeien.Oudenaarde -
-
Wie luxe wilt uitstralen, kiest het best voor een onopvallende, simpele handtas
-
PREMIUM
Muizenskeletten van wel 500 jaar oud te zien op Open Kerkendag in Ename: “Deze arme kerk heeft een rijke geschiedenis”
De Erfgoedsite Ename pakt naar aanleiding van de Open Kerkendag voor het eerst uit met de vondsten van de archeologische opgravingen van de unieke Sint-Laurentiuskerk. “En dat ‘uitpakken’ mag je wel letterlijk nemen. Die stukken bleven jaren in een depot bewaard en worden nu voor het eerst aan het grote publiek getoond”, zegt An Vervliet, deputeerde voor Erfgoed.Ename -
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
Volgens de recentste cijfers van het Salariskompas van Jobat.be is werken voor de overheid geen slecht idee. Onze overheid staat immers op de vijfde plaats in de rankschikking van de best betalende sectoren én de sectoren waar de medewerkers het gelukkigst zijn in hun professionele leven. Ambtenaren kampen echter wel met heel wat hardnekkige vooroordelen. Kloppen die? Kara Roggeman van de FOD Beleid & Ondersteuning (BOSA) geeft haar mening over zes hardnekkige clichés die circuleren over werken bij de overheid. -
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?