Trajectcontrole op N8 tussen Oudenaarde en Kluisbergen moet in voorjaar 2020 werken
De camera’s voor de trajectcontrole op snelheid op de N8 tussen Oudenaarde en Kluisbergen moet in de lente van volgend jaar operationeel zijn, net zoals op 120 ander plaatsen in Vlaanderen zo’n systeem actief moet zijn.
Tot vorig jaar hielden flitscamera’s in het centrum van Melden de snelheid van het verkeer nog in toom, maar in oktober haalde het Agentschap Wegen en Verkeer de flitskasten weg. Ze kondigde aan, dat begin dit jaar een trajectcontrole zou ingevoerd worden.
Wachten op software
De camera’s werden geplaatst, maar hebben nog niet gewerkt. Dat uitstel had kennelijk te maken met de software. Het was wachten tot de federale politie de gunningsprocedure had afgerond voor het verkrijgen van de nodige computerprogramma’s om aan de slag te gaan met het systeem. Dat probleem is intussen van de baan.
“Tegen de lente van 2020 treden 121 trajectcontroles in werking op de Vlaamse wegen. De camera’s van 54 trajectcontroles zijn al geïnstalleerd, de plaatsing van 67 andere is nog aan de gang”, zegt zegt Veva Daniels, woordvoerster van het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV).
Onderstaande kaart toont al de verwachte trajectcontroles in Vlaanderen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bouwvacatures geraken niet ingevuld: arbeiderstekort nergens groter dan in Oost-Vlaanderen
Gent -
PREMIUM
“Ze bewees dat je niet groot moet zijn, om een grote indruk na te laten”: honderden mensen nemen afscheid van ‘prinses’ Lara (3)
Honderden mensen zijn zaterdag bijeengekomen in het Kasteelpark Casier in Nokere om afscheid te nemen van ‘Prinses’ Lara (3). De kleuter heeft deze week na vijftien maanden de strijd verloren tegen leukemie.Kruisem -
PREMIUM
Oudenaardse partij ‘Meer dan Groen’ stelt opvallende nieuwe en verbredingskandidaten voor: “We zijn een open beweging die wil verbinden”
De voormalige partij Groen, die eerde al aankondigde dat ze naar de verkiezingen trekt onder de nieuwe naam “Meer dan Groen”, stelt niet alleen twee nieuwe “groene” kandidaten voor, maar ook twee zogenaamde verbreders.Oudenaarde -
-
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
-
Mieck Vos nieuwe algemeen directeur stad Wervik
Mieck Vos uit Avelgem wordt de nieuwe algemeen directeur van de stad Wervik. Ze volgt Philippe Verraes op, hij gaat vanaf augustus op pensioen. Op het einde van de gemeenteraad dinsdagavond legde Mieck Vos (55) de eed af. Ze werd achter gesloten deuren verkozen tijdens een geheime stemming. Even na middernacht legde Mieck Vos de eed af. Daarna volgden gelukwensen van de vier verschillende fracties.Avelgem -
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
Volgens de recentste cijfers van het Salariskompas van Jobat.be is werken voor de overheid geen slecht idee. Onze overheid staat immers op de vijfde plaats in de rankschikking van de best betalende sectoren én de sectoren waar de medewerkers het gelukkigst zijn in hun professionele leven. Ambtenaren kampen echter wel met heel wat hardnekkige vooroordelen. Kloppen die? Kara Roggeman van de FOD Beleid & Ondersteuning (BOSA) geeft haar mening over zes hardnekkige clichés die circuleren over werken bij de overheid. -
PREMIUM
Muizenskeletten van wel 500 jaar oud te zien op Open Kerkendag in Ename: “Deze arme kerk heeft een rijke geschiedenis”
Ename
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerJan hertogs