Steenbakkerij Vande Moortel zal acht jaar nodig hebben om de ontginningsputten aan de overkant van de Schelde op te vullen.
Volledig scherm
PREMIUM
Steenbakkerij Vande Moortel zal acht jaar nodig hebben om de ontginningsputten aan de overkant van de Schelde op te vullen. © Foto Ronny De Coster

Steenbakkerij Vande Moortel start met opvullen van kleiputten: “Na ontginnging streven we nu naar aantrekkelijk stuk natuur”

OudenaardeSteenbakkerij Vande Moortel start deze week met de werkzaamheden voor de transformatie van de voormalige ontginningsput rechtover het bedrijf aan de rechteroever van de Schelde. Binnen acht jaar moet daar een gloednieuw natuurgebied liggen, waar toeristen uit alle hoeken mogen uitwaaien en de fauna en flora rustig hun ding kunnen doen.