Nieuwe centrummanager in Oudenaarde krijgt bruto-jaarloon van 50.000 euro voor werkweken van 12 uur
Het stadsbestuur van Oudenaarde gaat op zoek naar een nieuwe centrummanager. En die mag 10.000 euro meer kosten dan de vorige. “50.000 euro bruto per jaar om 12 uur per week te werken. Dat is toch wel een heel royale vergoeding ”, reageert sp.a-gemeenteraadslid André Vansteenbrugge beduusd.
Tot twee jaar geleden hàd Oudenaarde een centrummanager: Geert Verheyen, voorheen aanvoerder van de middenstandsvereniging, was via het marketingbureau City D aangesteld om de handelaarsvereniging Oudenaarde Winkelstad te begeleiden in haar commerciële acties en promocampagnes. Maar na enkele maanden bleek het niet te klikken. De centrummanager werd aan de kant gezet. “We kunnen alleen verder”, klonk het toen bij OWS.
Intussen loopt het contract met City D af en maakt de stad zich op voor de ondertekening van een nieuwe overeenkomst. En warempel: in dat contract is er tòch weer een centrummanager voorzien.
“Het is toch wel nodig om de handelaarsvereniging te blijven ondersteunen”, verantwoordt de verantwoordelijke schepen Carine Portois (Open Vld).
20% duurder
De nieuwe centrummanager in Oudenaarde mag van de stad wel flink wat meer kosten dan de vorige: Oudenaarde voorziet een budget van 151.008 euro voor drie jaar. Dat is 30.000 euro, dus een vijfde meer dan in het vorige contract was voorzien. “50.000 euro per jaar voor iemand die maar 12 uur per week beschikbaar zal zijn, dat is toch wel heel veel geld”, reageert gemeenteraadslid André Vansteenbrugge (sp.a).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Muizenskeletten van wel 500 jaar oud te zien op Open Kerkendag in Ename: “Deze arme kerk heeft een rijke geschiedenis”
Ename -
Independer
Je auto uitlenen aan je buur of vrienden: zo zit het met de verzekering
Na een met (net iets te veel) drank overgoten zomers feestje vraag je je buren of ze je met je eigen auto even thuis willen brengen. Of je laat je met je eigen wagen voeren door je bob. Maar is dat eigenlijk wel oké voor de verzekering, zomaar je auto uitlenen? Independer.be geeft advies. -
PREMIUM
Wat te doen in de Vlaamse Ardennen en de Denderstreek dit weekend: van een bedevaart tot een shoppingweekend
De zomer ligt nu echt binnen handbereik en de zon is helemaal mee in het verhaal. Dit weekend gaan we vooral naar buiten, waar de vogels fluiten, de bellen weerklinken en de kinderen te veel kunnen beleven om hen maandag nog naar school te krijgen.Ronse -
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
-
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer
Wat grote labels als Prada en Isabel Marant dit seizoen met elkaar gemeen hebben? Ze zetten massaal de halvemaantas in de spotlights. Alle it-girls dragen hem, en we begrijpen waarom: dit model is minimalistisch maar tóch opvallend en speels. Voor wie het liefst een betaalbaar exemplaar wil: vijftien budgetvriendelijke tassen. -
PREMIUM
HUIZENJACHT. Zele, aan de groene boorden van de Schelde: “Een instapklare woning heb je vanaf 300.000 euro”
Op zoek naar een nieuwe stek of gewoon nieuwsgierig naar wat de huizen tegenwoordig kosten in Vlaanderen, en waar iedereen wil wonen? Wij gaan elke week op onderzoek op de lokale immomarkt. Deze week: Zele, een landelijke Oost-Vlaamse gemeente met tal van troeven. “De buitenwijken hebben elk hun eigen karakter en zijn met recht en reden bijzonder populair”, zegt makelaar Jonas De Groote.Zele -
Freinetschool “De Vier Tuinen” maakt van Liedtspark weer twee dagen Sprookjesbos
Oudenaarde
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer