Om de haverklap gaan op de Edelareberg auto's uit de bocht. Toch komt er niet meteen een snelheidsbeperking van 50 kilometer per uur, zo blijkt uit een antwoord van de bevoegde minister.
Volledig scherm
Om de haverklap gaan op de Edelareberg auto's uit de bocht. Toch komt er niet meteen een snelheidsbeperking van 50 kilometer per uur, zo blijkt uit een antwoord van de bevoegde minister. © Foto Ronny De Coster

Minister stelt smileys voor tegen onveilige situatie op Edelareberg: “Echte vernieuwing pas in 2040? Onaanvaardbaar!”

Edelare/LeupegemHet ziet er volgens Groen en Vooruit Oudenaarde niet naar uit dat er op korte termijn oplossingen komen om de onveiligheid en leefbaarheid op Edelareberg aan te pakken. De oppositiepartijen leiden dat af uit een verklaring van  Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare Werken Lydia Peeters (Open Vld).