Versluys Groep verrast Oostende met grootste lichtster van België
Heel wat voorbijgangers zagen de voorbije weken op de site Oosteroever in Oostende de opbouw van een merkwaardig object bovenaan het prestigieuze One Baelskaai-project van Versluys Groep. Dagenlang gonsde het van geruchten en werd er op sociale media druk gespeculeerd. Versluys Groep houdt het publiek niet langer in spanning en onthult de spectaculaire #OosteroeverStar.
De blauwe reuzenster in de top van het One Baelskaai-gebouw op de Oosteroever is van kilometers ver te spotten. Ook in het centrum van Oostende is de lichtinstallatie zowel bij de inwoners als toeristen het gespreksonderwerp. “Met dit bijzondere kunstobject is Versluys Groep niet over één nacht ijs gegaan”, meldt Dominique De Heyn, directeur marketing en pr bij Versluys. “Maandenlang werd de #OosteroeverStar voorbereid en in detail uitgetekend. Versluys Groep werkte hiervoor samen met een gespecialiseerd bedrijf dat vorig jaar ook al in zijn One Carlton-project in Knokke een gelijkaardige lichtinstallatie had gezet. Toch is deze nieuwe #OosteroeverStar in alle opzichten groter, imposanter en dus technisch een pak uitdagender.”
“Toen we begin september samen zaten over het concept, wilden we zowel visueel maar ook inhoudelijk een spectaculair verhaal. De #OosteroeverStar is dan ook veel meer dan zomaar een lichtinstallatie: het is een ode aan Oostende en de Oosteroeversite. De ster telt twaalf benen die elk symbool staan voor een van onze unieke projecten op de Oosteroever”, vertelt CEO Bart Versluys. “Sommige projecten, zoals de landmark Baelskaai 12 met zijn buitenzwembaden, zijn al volledig gebouwd en uitverkocht. Andere projecten zijn momenteel in ruwbouw, zoals de eerste Ensor Tower of ‘One Baelskaai, en sommige zitten nog in de pijplijn.”
“Iets teruggeven”
“De lichtinstallatie telt niet minder dan 8.000 energiezuinige ledlichtjes die op hun beurt weer symbool staan voor de meer dan 8.000 appartementen die we bij Versluys Groep opgeleverd hebben sinds ons oprichtingsjaar 1908. Deze adembenemende #OosteroeverStar wordt 100 procent gefinancierd door Versluys Groep en neemt dan ook logischerwijs een behoorlijke hap uit ons marketingbudget. Niettegenstaande vind ik het vanuit Versluys Groep, net zoals we ook met Villa Maritza doen, onze morele plicht om als succesvolle bouwpromotor regelmatig iets terug te geven aan Oostende.”
Nog wat cijfers: de ster hangt op een hoogte van zowat 35 meter en heeft een diameter van maar liefst 14,5 meter. De diameter van de kern is 2,2 meter met twaalf benen die tot 6 meter uitkragen. “Daarmee is het de grootste lichtsterinstallatie van België”, maakt Versluys zich sterk. De ster blijft hangen tot midden januari.
Versluys Groep geeft nog mee dat‘One Baelskaai al voor 85 procent is verkocht, de Ensor Tower ook al voor 75 procent. “De vraag naar premium appartementen met zeezichten blijft heel groot. Door de toenemende vraag werd onlangs versneld de tweede Ensor Tower gelanceerd. Ook het unieke Dock 5-project, met zeezichten uitkijkend over het Fort Napoleon en de nieuwe toekomstige jachthaven aan het Vuurtorendok, zal al in 2020 opgenomen worden in onze ruwbouwplanning”, zegt Versluys. “Er lopen ook onderhandelingen met geïnteresseerden om op de site een handelszaak te openen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tweakers
De allerbeste camera’s voor je vakantiefoto’s schuilen in deze smartphones
Ben je nog voor je vakantie op zoek naar een nieuwe smartphone? Hecht je veel belang aan de kwaliteit van de bijhorende camera, om zo onvergetelijke vakantiekiekjes en festivalfoto’s te kunnen maken? Smartphonespecialist Donovan Kerssenberg van technologiesite Tweakers trakteert je op zijn top drie smartphones-met-de-zotste-camera’s van het moment én geeft ook enkele minder dure alternatieven mee. -
Oostende
Optiek Dresen verhuisde van de binnenstad naar de Oosteroever: “We zitten hier beter op onze plaats”
Optiek Dresen is verhuisd van de Vlaanderenstraat midden in het centrum naar de een pand op de Oosteroever. De zaak kijkt nu uit op de vuurtoren en het water. Marc Dresen en dochter Joëlle zijn blij dat ze de stap gezet hebben naar het nieuwe stadsdeel. -
Oostende
Q-Beach House is officieel geopend: “We zijn klaar voor een intense maar toffe zomer”
Vandaag, op zaterdag 2 juli, opende het Q-Beach House onder een stralende zon voor de vijftiende keer de deuren in Oostende. Q-dj’s Jolien Roets en Matthias Vandenbulcke gaven tijdens een feestelijke radioshow het startschot voor een zomer boordevol live muziek, straffe radio, fijne feestjes en Q-cocktails. -
-
Showbizz10
“Niet iedereen kan porno-acteur worden”: wij spraken met pornoproducente Elise Van Vlaanderen
Hoe gaat het met de OnlyFans-modellen uit de documentaire ‘OnlyFans: De Naakte Vlaamse Waarheid’, een halfjaar nadat de reeks op Streamz verscheen? Dat wou Showbits wel eens weten en dus spraken we opnieuw af met pornoproducente Elise Van Vlaanderen. -
Oostende
Drie jaar met uitstel voor Nederlander die "winkel aan drugs" wilde binnenbrengen in Oostende
Een 22-jarige man uit Amsterdam heeft in de Brugse rechtbank 3 jaar cel met uitstel gekregen voor de invoer van verschillende soorten drugs in Oostende. “Een winkel aan drugs”, noemde de rechtbank het zelfs. -
Oostende
Dealende illegalen hangen zakjes met marihuana klaar in dennenboom in Leopoldpark
Twee Algerijnen hebben in de Brugse rechtbank celstraffen tot 2 jaar gekregen voor de verkoop van cannabis en hasj. De beklaagden dealden aan het bloemenuurwerk in het Leopoldpark in Oostende. In een dennenboom trof de politie er 12 zakjes met marihuana aan. -
OPROEP. Laatste schooldag! Deel jouw foto’s en video met HLN
Het schooljaar zit er alweer op. De rapporten zijn uitgedeeld, de juffen en meesters hebben cadeautjes gekregen, er is afscheid genomen van elkaar... De zomervakantie kan beginnen! Ben jij een trotse ouder van afstuderende kinderen? Hebben jouw kinderen zopas hun rapport gekregen en hebben ze dat gevierd met hun vrienden? Wij zijn op zoek naar alle leuke beelden van deze laatste schooldag. Stuur ze ons door via deze link.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer