Bestuurder kan brandend voertuig nog net op tijd op kant zetten
Op de Aalstersesteenweg in Ninove is vrijdagochtend een voertuig in vlammen opgegaan. De bestuurder merkte plots rook op aan de motorkap en reed nog even verder om zijn voertuig aan de kant te zetten. Op dat moment waren de vlammen al zichtbaar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Einde van gasketels op komst? “Met een verbod sluit je dingen uit, maar los je het echte probleem nog niet op”
-
Negende ‘Witkap Schlagherfestival’ brengt voor het eerst schlagerparade met liveband in brouwerij Slaghmuylder: “Familiaal festival is intussen traditie”
In brouwerij Slaghmuylder in Ninove - bekend van de ‘Witkap’ - vindt op zaterdag 26 augustus de negende editie van het ‘Witkap Schlagherfestival’ plaats. Naar traditie geven verschillende Vlaamse artiesten opnieuw het beste van zichzelf en voor het eerst brengt Marijn ‘Boma’ Devalck met zijn liveband een 90 minuten durende schlagerparade.Ninove -
Mijnenergie
Goedkoop water opwarmen: doe je dat met de waterkoker, de kokendwaterkraan of het fornuis?
Van pasta of aardappelen koken voor een zomers slaatje tot de avond afsluiten met een ontspannend tasje thee: je kookt vaker water dan je denkt. De meesten onder ons doen dit met de waterkoker. Toch zweren sommigen bij de pan of fluitketel op het fornuis. Met de kokendwaterkraan biedt zich sinds enige tijd ook een meer trendy alternatief aan. Maar waar liggen de verbruikskosten het laagst? Mijnenergie.be maakte de berekening. -
-
PREMIUM
Bewoners woonwijk Norbertijenstraat-Witherenstraat in Ninove roepen op tot actie na overlast in speeltuin en park: “Regelmatig vandalisme en lawaai door hangjongeren”
Ninove -
Schrijf je nu in voor ‘De Leukste Zomerbar’ van HLN
Voor het tweede jaar op rij gaan we met HLN op zoek naar de leukste zomerbars van Vlaanderen. Vanaf zaterdag 17 juni kan je op HLN alle zomerbars terugvinden die zijn ingeschreven. Een handig zoekinstrument voor iedereen die in eigen land wil genieten van een lange zomer. Baat je zelf een zomerbar uit of help je een handje, schrijf je dan hier in voor ‘De Leukste Zomerbar’. -
PREMIUM
Schoonderhage-bewoners met beperking brengen zelf muziekspektakel in cultuurcentrum De Plomblom: “Tijdens deze show kunnen we tonen wie we zijn”
De bewoners van Schoonderhage, een vzw die zorg biedt aan mensen met een mentale beperking in de Denderstreek, brengen op zaterdag 17 juni zelf een groot muziekspektakel in cultuurcentrum De Plomblom in Ninove. Tijdens de show spelen, zingen en acteren de bewoners zelf en staan ze op het podium met gastartiesten zoals onder meer Yves Segers en Marijn ‘Boma’ Devalck.Ninove -
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg