De 9 populairste sneakers op Instagram

Unsplash
Wie wat fashion inspiratie nodig heeft, moet het niet ver zoeken: Instagram kan je al een heel eind vooruit helpen. Koerierdienst Forward2me heeft onderzocht wat de populairste sneakers van het moment zijn op het sociale medium. Wij zetten ze even op een rijtje, zodat je helemaal mee bent.

1. Adidas NMD, 5,7 miljoen posts voor #adidasnmd en #nmd

2. Adidas Yeezy Boost 350, 4,1 miljoen posts voor #yeezy350 en #yeezyboost350

Copper V2’s Legit Check | BoostSeason.com photo: @jamiexalex ☁️ #BOOSTSEASON

Een foto die is geplaatst door null (@boostseason) op

3. Vans Old Scool, 3,5 miljoen posts voor #vansoldskool en #oldskool

4. Adidas Superstar, 3,4 miljoen posts voor #adidassuperstar

5. Converse Chuck Taylor All Star, 2,1 miljoen posts voor #chucktaylor, #converseallstar, #conversechucktaylor en #conversect

6. Adidas Original Stan Smit, 1,6 miljoen posts voor #stansmith

7. Nike Air Max 90, 1,4 miljoen posts voor #airmax90

8. Nike Air Huarache, 1,2 miljoen posts voor #huarache en #airhuarache

Nike Wmns Air Huarache Run | EU 36 – 41 | 119€ | check link in bio #asphaltgold #darmstadt #nike #huarache #airhuarache #classic

Een foto die is geplaatst door null (@asphaltgold_sneakerstore) op

9. Adidas Neo, 1,1 miljoen posts voor #adidasneo




1 reactie

Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie
Door het plaatsten van een reactie, ga je akkoord met de gedragsregels


  • Peter Buyck

    Het verschil tussen 'likes' en 'posts' is enorm groot... Het is niet omdat erover 'gepraat' wordt, dat ze effectief populair zijn.