BELGA
Volledig scherm
© BELGA

Vlaams Belang ziet ledenaantal stevig stijgen

De partij Vlaams Belang doet het niet alleen in de peilingen zeer goed, maar ook hun ledenaantal haalt een record. In 2020 telde de partij 18.763 leden, dit jaar al 22.194. Het gaat om een groei van bijna 20 procent. “Dat zo veel mensen aansluiten bij ons project, is de beste motivatie om nog meer ons best te doen”, reageert partijvoorzitter Tom Van Grieken.

32 reacties

 • JOHAN Goossens

  1 jaar geleden
  de regering in verhouding van de stemmen samenstellen (zonder "specialekes" voor de waalse stemmen) dat is eerlijk , maar van het woord eerlijk zijn er veel die er koude rillingen van krijgen
 • Ludo Wouters

  1 jaar geleden
  Op 40 jaar hebben de linkse en centerpartijen meer bijna meer dan 40% verloren. Er was een tijd dat CD&V, SPA en VLD samen meer dan 70% hadden. Nu halen ze samen volgens de laatste poll iets meer dan 30%. De verloren stemmen zijn gegaan naar rechts. Ik zou maar niet te snel juichen Karel. CD&V en VLD bloeden langzaam dood. Conner redt zijn partij nog even door hip te doen, maar dat blijft niet duren.
 • karel dillen

  1 jaar geleden
  Als ze stemmen winnen vooral van NVA kan ik dat alleen maar toejuichen. Dat maakt de federale regeringsvorming in de toekomst een stuk makkelijker : zonder NVA en zonder VB
 • pol rodens

  1 jaar geleden
  Het ondemocratisch cordon had nooit mogen bestaan. Dan hadden mensen al langer door gehad dat het even grote hypocrieten zijn als de N-VA.. Nu worden ze slapend rijk.
 • Bas Vertommen

  1 jaar geleden
  Open VLD heeft met bijna 3 keer zoveel leden het grootste aantal leden en toch stemt er niemand op. Het aantal leden wil dus niets zeggen voor mij
 1. Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwatchers kijken vooruit
  Gouden 11
  4

  Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwat­chers kijken vooruit

  De Jupiler Pro League is weer volop bezig en dat betekent dat ook de Gouden 11 terug is. Speel mee met onze sportgame en bewijs dat jij het meeste weet over het Belgische voetbal. Tijdens de eerste zes speeldagen zijn er nog geen prijzen te winnen, omdat de transferperiode nog bezig is. Maar je kunt wel al volop sleutelen aan jouw team. Wij vroegen aan drie van onze clubwatchers wie we in de gaten moeten houden.