Bij de vervanger van McDonald's zouden beschimmelde hamburgers verkocht zijn.
Volledig scherm
Bij de vervanger van McDonald's zouden beschimmelde hamburgers verkocht zijn. © ANP/EPA/Twitter

Russen klagen over kwaliteit hamburgers bij vervanger van McDonald’s

In Rusland duiken klachten op over de kwaliteit van de hamburgers bij Vkusno & Tochka. Die fastfoodketen nam na de Russische inval in Oekraïne alle restaurants van McDonald’s in het land over. Mogelijk hanteert de keten niet dezelfde kwaliteitsnormen. Zo zijn er beschimmelde hamburgerbroodjes verkocht, en cheeseburgers met kaas van slechte kwaliteit.

21 reacties

 • Kris Sermon

  1 maand geleden
  Ze hebben het eten dat ze verdienen smakelijk 😂
 • Désiré Van Nieuwenhuyzen

  1 maand geleden
  Dat komt er van als meneer de president zo nodig oorlogje wil spelen.
 • André Gijbels

  1 maand geleden
  Ge kunt draaien en keren hoe men het wilt, Rusland heeft het Westen nodig en het Westen heet Rusland nodig, de zet van Poetin was de slechtste zet,die had dit nooit verwacht,dat het zo zijn misgelopen,zijn speciale militaire interventie
 • Nico Herbots

  1 maand geleden
  Als het dat maar is. Eet wat anders en zaag niet.
 • Serge Aernoudt

  1 maand geleden
  Goed zo! Maar Vladje zal daarvan wel niet eten.
 1. Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwatchers kijken vooruit
  Gouden 11
  2

  Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwat­chers kijken vooruit

  De Jupiler Pro League is weer volop bezig en dat betekent dat ook de Gouden 11 terug is. Speel mee met onze sportgame en bewijs dat jij het meeste weet over het Belgische voetbal. Tijdens de eerste zes speeldagen zijn er nog geen prijzen te winnen, omdat de transferperiode nog bezig is. Maar je kunt wel al volop sleutelen aan jouw team. Wij vroegen aan drie van onze clubwatchers wie we in de gaten moeten houden.
 2. Belg drinkt gemiddeld 2,2 kopjes koffie per dag: welk van de vijf types koffiedrinker ben jij?
  HLN Shop

  Belg drinkt gemiddeld 2,2 kopjes koffie per dag: welk van de vijf types koffiedrin­ker ben jij?

  De Belg gemiddeld 2,2 kopjes koffie per dag En dat is helemaal niet ongezond. In lage dosissen zou cafeïne het risico op hart- en vaatziekten, Alzheimer en huidkanker verminderen. Met zijn allen aan de koffie dan maar! Je kan het veelzijdige goedje op talloze manieren serveren en ook de zetwijze heeft een grote invloed op de smaak. Hoe bereid jij je favoriete kopje? HLN Shop zocht voor ieder type koffieslurper een bijpassend koffiezetapparaat.