Foto van een illegale sigarettenfabriek in een loods in Oeren, deelgemeente van Alveringem.
Volledig scherm
Foto van een illegale sigarettenfabriek in een loods in Oeren, deelgemeente van Alveringem. © FOD Financiën

België en Polen vorig jaar draaischijf voor illegale tabakproductie in Europa

In 2021 zijn 74 illegale sigarettenfabrieken ontmanteld in Europa, een stijging met ruim 57 procent tegenover 2018. Negen daarvan lagen in België, waarmee ons land op een bedenkelijke tweede plaats prijkt.

  1. Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwatchers kijken vooruit
    Gouden 11
    4

    Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwat­chers kijken vooruit

    De Jupiler Pro League is weer volop bezig en dat betekent dat ook de Gouden 11 terug is. Speel mee met onze sportgame en bewijs dat jij het meeste weet over het Belgische voetbal. Tijdens de eerste zes speeldagen zijn er nog geen prijzen te winnen, omdat de transferperiode nog bezig is. Maar je kunt wel al volop sleutelen aan jouw team. Wij vroegen aan drie van onze clubwatchers wie we in de gaten moeten houden.