Zijn de woningprijzen in Nieuwpoort bij de duurste van Vlaanderen? Ontdek het hier!
Nieuwpoort768.265 euro: dat is de gemiddelde prijs van een huis in de duurste gemeente van Vlaanderen. Dat blijkt uit de meest recente cijfers van notaris.be, die HLN kon inkijken. We verwerkten ze in onze HLN-Woonwijzer, zodat je kunt nagaan hoeveel een woning in Nieuwpoort kost. En we stelden een top-tien samen met de duurste en goedkoopste locaties in provincie West-Vlaanderen.
Ontdek op hln.be/woningprijzen de gemiddelde waarde van een huis, appartement of bouwgrond in Nieuwpoort en de top tien van de duurste en goedkoopste locaties in provincie West-Vlaanderen.
Lees ook
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Water al ruim 10 procent duurder in 2023: dit kan je doen om toch te besparen
-
Archeologiedagen in Veurne: op wandel door Houtem en langs Kasteel Beauvoorde
Zin om er even tussenuit te knijpen? Wij selecteren elke week de mooiste fiets- en wandelroutes in Vlaanderen: eentje in elke regio. Deze week staat alles in het teken van de Archeologiedagen tijdens het pinksterweekend. Zo wandel je in Veurne door de dorpskern van Houtem en langs Kasteel Beauvoorde.Veurne -
Independer
Je auto uitlenen aan je buur of vrienden: zo zit het met de verzekering
Na een met (net iets te veel) drank overgoten zomers feestje vraag je je buren of ze je met je eigen auto even thuis willen brengen. Of je laat je met je eigen wagen voeren door je bob. Maar is dat eigenlijk wel oké voor de verzekering, zomaar je auto uitlenen? Independer.be geeft advies. -
-
PREMIUM
Europese zeearenden nog steeds op vrijersvoeten in De Blankaart: “Ze lijken te willen paren en namen al een nest van een buizerd in”
Diksmuide -
IN BEELD. Je genoot massaal van het verlengde weekend aan zee
Westtoer spreekt van een schitterend pinksterweekend met 400.000 toeristische overnachtingen, een stijging van vijf procent in vergelijking met vorig jaar.Nieuwpoort -
PREMIUM
Eén bewoner klaagt en plots mag je op deze baan niet meer inhalen: “We waren al aan het schilderen, er was geen tijd meer voor communicatie”
De volle witte lijn op de Oostendebaan in het Diksmuidse dorp Leke baart menig automobilist kopzorgen. Over een lengte van ongeveer een kilometer mag je plots niet meer inhalen op de drukke gewestweg. “Wij wisten van niets en hopen dat het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) op zijn stappen terugkeert”, reageert burgemeester Lies Laridon (CD&V). Maar dat is het AWV niet van plan. Het begon allemaal met een klacht van één bewoner.Diksmuide -
PREMIUM
Van een boerderijbezoek tot laserhooten: 6 leuke tips voor Vaderdag in Brugge en aan de kust
Diksmuide