Met een karatetrap overmeestert een politie-inspecteur de man op het Hendrikaplein in Nieuwpoort. De arrestant veinsde dat hij een pistool in zijn rugzak had zitten en zou schieten.
Volledig scherm
Met een karatetrap overmeestert een politie-inspecteur de man op het Hendrikaplein in Nieuwpoort. De arrestant veinsde dat hij een pistool in zijn rugzak had zitten en zou schieten. © Dumpert

Toch internering voor man (34) die politie dreigt neer te schieten, maar met karatetrap gevloerd wordt

NieuwpoortDe Veurnse strafrechter heeft de internering bevolen van de 34-jarige man die afgelopen zomer zwaar tumult heeft veroorzaakt op het Hendrikaplein in Nieuwpoort, aan de zeedijk. De man riep dat hij in zijn rugzak een vuurwapen vasthad en richtte ermee op de politie. Een agent kon hem uiteindelijk overmeesteren met een gerichte karatetrap.