Staat Brian Johnson straks weer met AC/DC op het podium?
muzieknieuwsBrian Johnson, die eerder dit jaar bij de hardrockband AC/DC de microfoon wegens dreigende algehele doofheid heeft moeten laten staan, is verbluft na het testen van audiotechnologie die hem mogelijk toelaat zich weer bij de groep te voegen, meldt het Britse blad New Musical Express (NME).
Delen per e-mail
Artsen hadden Johnson afgeraden verder te toeren met AC/DC. Hij dreigde immers potdoof te worden. Hij volgde de raad op, waarna AC/DC een Amerikaanse tournee onderbrak en wat later frontman Axl Rose van Guns N' Roses - zoals ook onlangs in Werchter - de microfoon van de Brit overnam.
De opvolger van wijlen Bon Scott bij AC/DC is ondertussen ingegaan op een uitnodiging van stichter Stephen Ambrose van Asius Technologies om audiotechnologie uit te testen die volgens de NME statische druk wegneemt en het audiosignaal filtert totdat het van een kwaliteit is waarbij de kans op gehoorschade minder waarschijnlijk is.
"Het werkt", zei Johnson in een door de NME aangehaald communiqué. "Het werkt helemaal en je kan er niet over discussiëren. Ik was echt onder de indruk en verbluft dat ik opnieuw muziek kon horen zoals ik ze de laatste jaren niet meer heb gehoord. Ik sta te springen voor een miniaturisering zodat ik ze (de technologie) in elke situatie kan gebruiken (...), tot muziek spelen op het podium toe".
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
7 oplossingen voor meer privacy in je tuin
Een groot aandachtspunt - zeker bij nieuwe tuinen - is het vermijden van inkijk. Maar je wil toch geen jaren wachten voor je haag of beplanting voldoende beschutting biedt? Privacy in je tuin op één dag: bouwsite Livios legt uit hoe je dit voor elkaar krijgt. -
Man overleden tijdens concert AC/DC in Werchter
-
Muziek1
Organisatie achter Reading en Leeds Festival bevestigt dat het festival deze zomer doorgaat: “Let’s go”
De coronacrisis is nog lang niet achter de rug, maar de Britse festivals Reading en Leeds zetten zich alvast schrap voor hun festivalzomer. Eerder deze week kondigde de Britse overheid namelijk aan dat ze de lockdown tegen eind juni vaarwel willen zeggen. De organisatie achter Reading en Leeds neemt dan ook aan dat beide festivals deze zomer gewoon doorgaan. “Let’s go”, klinkt het op hun Twitteraccount. In ons land heerst minder zekerheid, zoals een nieuw bericht van Rock Werchter duidelijk maakte. -
-
Video
Meningen verdeeld over 'nieuwe' AC/DC
-
Axl Rose (Guns N' Roses) nieuwe zanger van AC/DC
Wat al een tijdje in de lucht hing, is nu ook officieel bevestigd. Frontman Axl Rose van de Amerikaanse hardrockgroep Guns N' Roses vervangt zanger Brian Johnson bij de Australische hardrockband AC/DC tijdens de onderbroken Rock Or Bust World Tour. Johnson riskeerde doof te worden, indien hij nog langer het podium beklom tijdens de tournee. Het is niet duidelijk hoelang de vervanging zal duren. Op 16 mei staat de groep op de festivalweide van Werchter. -
Energie
Coöperatieve energieleveranciers: wie zijn ze en betaalt u er ook meer?
De grote namen op onze energiemarkt zijn de meeste mensen wel bekend, maar ook kleinere spelers winnen de laatste jaren aan belang. Zo kiezen veel mensen bewust voor een zogenaamde coöperatieve energieleverancier. Mijnenergie.be legt uit hoe die werken en of er ook een voelbaar verschil is op de energiefactuur. -
Video
Zo klinkt AC/DC met Axl Rose