De Samsung Galaxy Z Flip 3
Volledig scherm
De Samsung Galaxy Z Flip 3 © Yorick Dupon

Samsung verkocht vorig jaar in België ruim vijf keer meer plooibare smartphones dan in 2020

smartphonesDe Galaxy Z Flip 3 en Galaxy Z Fold 3 hebben Samsung geen windeieren gelegd. Het Koreaanse technologiebedrijf meldt in een persbericht dat er vorig jaar 5,3 keer meer plooibare smartphones werden verkocht in ons land dan in 2020. Exacte verkoopcijfers geeft het bedrijf niet.

  1. Beleggen steeds interessanter door hoge inflatie: hoeveel geld hou je best achter de hand als spaarbuffer?
    Sparen
    53

    Beleggen steeds interessan­ter door hoge inflatie: hoeveel geld hou je best achter de hand als spaarbuf­fer?

    De stijgende inflatie bedraagt nu 8,31 procent, het hoogste niveau in 39 jaar tijd. Dat zorgt ervoor dat ons spaargeld aan een recordtempo minder waard wordt. Wie dat tegen wil gaan, verhuist zijn spaarcenten beter richting beleggingen. Maar, zeggen adviseurs, je kan best wel een spaargeldbuffer voor noodgevallen behouden. Hoeveel moet die bedragen? Spaargids.be zocht het uit.
  2. Gloednieuw ontwerp voor iPhone 14 en MacBook Air, nieuwe AirPods Pro en ook VR-bril: dit mogen we verwachten van Apple in 2022
    iHLN

    Gloednieuw ontwerp voor iPhone 14 en MacBook Air, nieuwe AirPods Pro en ook VR-bril: dit mogen we verwachten van Apple in 2022

    Een nieuw jaar, een nieuwe iPhone. Op die iPhone 14 met een nog kleinere uitsparing voor de selfiecamera is het wel wachten tot de herfst. Dit jaar kunnen we ook uitkijken naar AirPods Pro met ondersteuning voor ‘lossless audio’, nieuwe Mac-computers voor professionelen met Apple-chips in, een MacBook Air met opgefrist uiterlijk en mogelijks ook de al fel besproken Apple VR-bril.

Tech