Samsung Galaxy S21 FE voorgesteld, opvolger van populaire S20 FE
iHLNNa maanden aan geruchten of Samsung de telefoon zou lanceren, werd vannacht de S21 FE voorgesteld aan het grote publiek. De nieuwe ‘Fan Edition’ is een goedkopere versie van de S21-smartphones die begin vorig jaar op de markt kwamen.
Als er iets is dat Samsung als de beste kan, is het smartphones verkopen op elk mogelijk prijspunt. De nieuwe S21 FE komt met een prijskaartje vanaf 749 euro terecht tussen de al fors in prijs gezakte S21 van vorig jaar en de populaire plooibare Z Flip 3.
Je krijgt voor dat geld een groter scherm dan bij de oorspronkelijke S21. De Samsung Galaxy S21 FE heeft er eentje van 6,4 inch (16,26 cm), met een hoge ververssnelheid van 120 Hz. Dat is zowat standaard bij duurdere Android-smartphones. Bovenop het scherm vind je Gorilla Glass Victus, dat goed bestand moet zijn tegen barsten.
Je moet wel inboeten op de afwerking van het toestel, want de S21 FE is vervaardigd uit plastic. Technologiesite The Verge kon al enkele dagen gebruikmaken van het nieuwe toestel en vindt dat de smartphone goedkoper aanvoelt dan het prijskaartje doet vermoeden.
Op papier ziet de S21 FE er verder uit als een smartphone die de prijs waardig is. Zo is de primaire camera dezelfde als bij de andere S21-modellen, is er een stevige batterij aanwezig en wordt snelladen ondersteund, net als draadloos laden.
Over de processor heeft Samsung niets specifieks gelost. Qua werkgeheugen kan je kiezen tussen 6 en 8 gigabyte, gekoppeld aan respectievelijk 128 en 256 GB opslagruimte. De S21 FE lanceert met Android 12, ondersteuning voor 5G en is IP68 water- en stofbestendig.
Je kan de Samsung Galaxy S21 FE vanaf dinsdag 11 januari kopen voor 749 euro (128 GB opslag) of 819 euro (256 GB opslag). De smartphone verschijnt in het olijfgroen, lavendel, wit en zwart. HLN test het nieuwe toestel binnenkort uit, dus laat in de reacties onderaan dit artikel weten wat je wil weten over de S21 FE.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
smartphones
EU: batterij in bijvoorbeeld smartphones moet in 2024 makkelijk vervangbaar en duurzamer zijn
Batterijen in onder meer draagbare apparaten moeten van de EU in de toekomst vervangbaar zijn. Ze mogen dus niet vastgelijmd zitten, zoals nu in veel mobiele telefoons het geval is. Vorige week nam het Europees Parlement daartoe met grote meerderheid een nieuwe ontwerpwet aan. -
apple6
Apple-verdeler Switch krijgt verbod om verzekeringen te verkopen: “Ernstige inbreuken”
Winkelketen Switch, een Apple Premium Reseller met 21 winkels in ons land, mag voorlopig geen verzekeringen meer verkopen in België. Dat heeft de financiële waakhond FSMA beslist. Woordvoerder Mathieu Saudoyer spreekt van “ernstige inbreuken op bepaalde gedragsregels”. -
Spaargids.be
Automatisch verzekerd via je kredietkaart? Deze dekkingen en kosten mag je verwachten
Ga je tijdens de paasvakantie op reis? Kijk dan eens na welke verzekeringen je sowieso al hebt via de kredietkaart die in je portefeuille zit. Je kunt dan misschien de kosten van een overbodige bijkomende verzekering vermijden. Spaargids.be geeft een overzicht. -
-
Mijntelco
Ook Proximus verhoogt prijzen als gevolg van de inflatie: waar ben je nu het goedkoopste af?
Op 1 mei verhoogt Proximus de prijzen van de populaire bundels Flex en Epic. Het gaat om een verhoging met 3 tot 4 euro. Telecomabonnementen onderling vergelijken is daarom de boodschap. Afhankelijk van je persoonlijke profiel, kan je namelijk flink besparen. Mijntelco.be bezorgt een overzicht. -
Crypto4
Cryptomunten kortstondig meer waard na opmerking Elon Musk
Cryptomunten als bitcoin, ether en dogecoin werden maandag kortstondig meer waard na opmerkingen van Elon Musk. De topman van bedrijven als Tesla en SpaceX zei op Twitter dat hij verschillende digitale munten bezit en dat hij niet van plan is deze te verkopen. -
TV
Monsters en moordenaars verschuilen zich: dit zie je deze week op Netflix, Disney+ en Streamz
Zoveel streamingdiensten, zo weinig tijd. Voor wie door het bos de bomen niet meer kan zien in de wondere wereld van online tv-kijken, selecteren wij elke week de beste pareltjes van de streamers. Dit zie je deze week op Netflix, Disney+ en Streamz. -
5G-gebruik in buurt van Amerikaanse luchthavens uitgesteld
Telecomaanbieders Verizon en AT&T gaan akkoord met het verzoek om de uitrol van nieuwe 5G-telecomdiensten in de buurt van luchthavens in de Verenigde Staten met twee weken uit te stellen. De brancheorganisatie van Amerikaanse luchtvaartmaatschappijen had hiervoor een noodverzoek ingediend bij de Federal Communications Commission (FCC). Volgens de luchtvaartmaatschappijen kan 5G vluchten verstoren. Ook het Witte Huis drong aan op uitstel.
2 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerMarc Wouters
danny kimpe