Samsung Galaxy S21 FE voorgesteld, opvolger van populaire S20 FE
iHLNNa maanden aan geruchten of Samsung de telefoon zou lanceren, werd vannacht de S21 FE voorgesteld aan het grote publiek. De nieuwe ‘Fan Edition’ is een goedkopere versie van de S21-smartphones die begin vorig jaar op de markt kwamen.
Als er iets is dat Samsung als de beste kan, is het smartphones verkopen op elk mogelijk prijspunt. De nieuwe S21 FE komt met een prijskaartje vanaf 749 euro terecht tussen de al fors in prijs gezakte S21 van vorig jaar en de populaire plooibare Z Flip 3.
Je krijgt voor dat geld een groter scherm dan bij de oorspronkelijke S21. De Samsung Galaxy S21 FE heeft er eentje van 6,4 inch (16,26 cm), met een hoge ververssnelheid van 120 Hz. Dat is zowat standaard bij duurdere Android-smartphones. Bovenop het scherm vind je Gorilla Glass Victus, dat goed bestand moet zijn tegen barsten.
Je moet wel inboeten op de afwerking van het toestel, want de S21 FE is vervaardigd uit plastic. Technologiesite The Verge kon al enkele dagen gebruikmaken van het nieuwe toestel en vindt dat de smartphone goedkoper aanvoelt dan het prijskaartje doet vermoeden.
Op papier ziet de S21 FE er verder uit als een smartphone die de prijs waardig is. Zo is de primaire camera dezelfde als bij de andere S21-modellen, is er een stevige batterij aanwezig en wordt snelladen ondersteund, net als draadloos laden.
Over de processor heeft Samsung niets specifieks gelost. Qua werkgeheugen kan je kiezen tussen 6 en 8 gigabyte, gekoppeld aan respectievelijk 128 en 256 GB opslagruimte. De S21 FE lanceert met Android 12, ondersteuning voor 5G en is IP68 water- en stofbestendig.
Je kan de Samsung Galaxy S21 FE vanaf dinsdag 11 januari kopen voor 749 euro (128 GB opslag) of 819 euro (256 GB opslag). De smartphone verschijnt in het olijfgroen, lavendel, wit en zwart. HLN test het nieuwe toestel binnenkort uit, dus laat in de reacties onderaan dit artikel weten wat je wil weten over de S21 FE.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zes keer zoveel mensen wereldwijd willen Oekraïens leren via taalapp Duolingo
Sinds het begin van de oorlog in Oekraïne willen bijna zes keer zo veel mensen Oekraïens leren op Duolingo. Dat meldt de populaire taalapp. Het Amerikaanse bedrijf doneert alle reclame-inkomsten van mensen die Oekraïens studeren aan het land. -
Mijnenergie
Voordeel nachttarief verdwijnt over drie maanden: hoeveel bespaar je nu nog door ‘s nachts de was te doen?
Het onderscheid tussen het duurdere dag- en het goedkopere nachttarief verdwijnt vanaf 1 juli 2022. Althans voor het onderdeel netkosten. Hoeveel bespaar je vandaag nog door je wasmachine ‘s nachts te laten draaien? En welke impact zal de verandering op je energiefactuur hebben? Mijnenergie.be zoekt het uit. -
smartphones
Oppo stelt Find X5 Pro voor: smartphone gemaakt uit keramiek moet concurreren met toptoestel van Samsung
Op de hielen van Samsung stelt Chinees technologiebedrijf Oppo de Find X5 Pro voor, haar topsmartphone voor dit jaar. Met een prijskaartje van 1.299 euro moet die rechtstreeks de strijd aangaan met de Galaxy S22 Ultra. Daarnaast worden ook de goedkopere Find X5 en Find X5 Lite voorgesteld. -
-
5G-gebruik in buurt van Amerikaanse luchthavens uitgesteld
Telecomaanbieders Verizon en AT&T gaan akkoord met het verzoek om de uitrol van nieuwe 5G-telecomdiensten in de buurt van luchthavens in de Verenigde Staten met twee weken uit te stellen. De brancheorganisatie van Amerikaanse luchtvaartmaatschappijen had hiervoor een noodverzoek ingediend bij de Federal Communications Commission (FCC). Volgens de luchtvaartmaatschappijen kan 5G vluchten verstoren. Ook het Witte Huis drong aan op uitstel. -
Europa wil makers van ‘slimme’ apparaten verplichten data te delen
De Europese Commissie wil het gebruik bevorderen van de massa data die 'slimme' apparaten verzamelen door daarvoor betere regels te maken. Zo moet een autofabrikant de informatie die een auto met al zijn snufjes verzamelt op verzoek van de eigenaar delen met diens vaste garagebedrijf. -
iHLN
Gloednieuw ontwerp voor iPhone 14 en MacBook Air, nieuwe AirPods Pro en ook VR-bril: dit mogen we verwachten van Apple in 2022
Een nieuw jaar, een nieuwe iPhone. Op die iPhone 14 met een nog kleinere uitsparing voor de selfiecamera is het wel wachten tot de herfst. Dit jaar kunnen we ook uitkijken naar AirPods Pro met ondersteuning voor ‘lossless audio’, nieuwe Mac-computers voor professionelen met Apple-chips in, een MacBook Air met opgefrist uiterlijk en mogelijks ook de al fel besproken Apple VR-bril. -
Sparen53
Beleggen steeds interessanter door hoge inflatie: hoeveel geld hou je best achter de hand als spaarbuffer?
De stijgende inflatie bedraagt nu 8,31 procent, het hoogste niveau in 39 jaar tijd. Dat zorgt ervoor dat ons spaargeld aan een recordtempo minder waard wordt. Wie dat tegen wil gaan, verhuist zijn spaarcenten beter richting beleggingen. Maar, zeggen adviseurs, je kan best wel een spaargeldbuffer voor noodgevallen behouden. Hoeveel moet die bedragen? Spaargids.be zocht het uit.
2 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerMarc Wouters
danny kimpe