Jitse Born (Groen) stelde het idee vorig jaar voor op de gemeenteraad.
Volledig scherm
Jitse Born (Groen) stelde het idee vorig jaar voor op de gemeenteraad. © Groen Mortsel

Stadsmedewerkers krijgen naast fietsvergoeding nu ook de kans om fiets te leasen

MORTSELEen voorstel van de oppositie dat wordt goedgekeurd op een gemeenteraad, het bestaat dus toch nog, al heeft het wel een jaar geduurd. In november 2020 stelde Groen een project voor waarbij medewerkers van de stad Mortsel fietsen zouden kunnen leasen. Met succes, zo blijkt. “Wat al langer mogelijk was in de privésector, wordt nu ook werkelijkheid voor ons stadspersoneel.”

  1. Geviseerde Bilal B. laat zich in gevangenis opsluiten, net een dag voor aanslag in Borgerhout: “Hij leidde zelf al een schietpartij op een pastarestaurant”
    PREMIUM

    Geviseerde Bilal B. laat zich in gevangenis opsluiten, net een dag voor aanslag in Borgerhout: “Hij leidde zelf al een schietpar­tij op een pastares­tau­rant”

    Bilal B., wiens woning in Borgerhout woensdagnacht doelwit van vermoedelijk het drugsmilieu was, is in februari zelf veroordeeld tot 7 jaar gevangenis voor een aanslag op The Pasta House in Deurne in augustus 2020. Opvallend is dat B. zich woensdagochtend aan de gevangenis had gemeld om die straf uit te zitten. Het pastarestaurant was eigendom van Ali O., een concurrent in het Antwerpse drugsmilieu. Tien beklaagden kregen celstraffen. “Ik heb wapens voor het lichaam van Ali”, klonk het in hun chatgroep. Een reconstructie van de bekendste aanslag van Bilal B.
    Deurne
  1. Axel (28) overlijdt na ontploffing van tankwagen bij Umicore: “Hij heeft gevochten als een strijder”

    Axel (28) overlijdt na ontplof­fing van tankwagen bij Umicore: “Hij heeft gevochten als een strijder”

    Een zwaar arbeidsongeval bij Umicore heeft twee weken na de feiten een dodelijk slachtoffer geëist. De 28-jarige Axel Cap is deze week overleden aan de verwondingen die hij op 11 maart opliep. De man, gespecialiseerd in chemische reiniging, raakte levensgevaarlijk gewond toen een tankwagen ontplofte aan de zuiveringsinstallatie van Umicore. De man laat een vrouw en een 6-jarig dochtertje na.
    Antwerpen