Meulebeekse middenstand organiseert eindejaarsactie
MeulebekeDe Meulebeekse middenstand, bestaande uit Unizo, Markant en Op Stap, lanceert opnieuw een eindejaarsactie. Wie lokaal winkelt tijdens de eindejaarsperiode, maakt kans op prijzen.
Wie zijn eindejaarsinkopen bij lokale handelaars of bij de marktkramers op de wekelijkse markt doet of iets gaat eten of drinken bij de lokale horeca maakt kans op een prijs uit een totale pot van 12.500 euro. Je kunt terecht bij meer dan honderd deelnemers. Er zijn waardebonnen van 2.000, 1.000, 500 en 50 euro te winnen. Alle deelnemende zaken schenken bijkomend één of meerdere waardebonnen van 25 euro van hun eigen zaak.
Bij aankoop bij een van de deelnemende zaken ontvang je een lot. Het aankoopbedrag is vrij te bepalen door de handelszaak. Om mee te dingen naar een prijs, moet je de loten invullen en tot en met 5 januari deponeren in de box bij een van de deelnemers of in het gemeentehuis, bibliotheek, sportcentrum Ter Borcht of dienstencentrum Ter Deeve.
De deelnemende zaken kun je herkennen aan een raamsticker met het eindejaarslogo. De eindejaarsactie loopt van 1 december tot 3 januari. Meer info op www.meulebeke.be.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tweakers
Vederlicht of een vouwbaar scherm: deze fancy laptops zijn absolute aanraders volgens onze techexpert
De meeste mensen kijken bij de keuze van een laptop – en terecht – naar hoe vlot het toestel werkt. Maar het oog wil natuurlijk ook wat. Wil je kunnen uitpakken met een fancy laptop? Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers kiest drie unieke toestellen uit die je nu kunt kopen. Opgelet: goedkoop kom je er hier niet vanaf. -
Izegem / Ingelmunster
Marktkramer Willy Stragier gestorven
Op zondag 23 januari is marktkramer Willy Stragier op 74-jarige leeftijd overleden. Hij was vooral bekend van zijn standje met wenskaarten op de wekelijkse markten van Izegem en Ingelmunster. -
Het regenweer trotseren? Dat doe je zonder zorgen met deze 15 waterproof én trendy handtassen
Het weer in België is zo grillig dat een regenbui altijd om de hoek loert. Toch hoeft die onvoorspelbaarheid geen domper op de feestvreugde te zijn om jouw mooiste handtas uit de kast te halen. Al kan je natuurlijk ook op safe spelen met deze trendy waterproof handtassen én rugzakken. Beter die waterkringen voorkomen dan genezen, toch? -
-
Tielt
Basisschool Het Spoor zet deuren van nieuwbouw open
De nieuwbouw van basisschool Het Spoor wordt op vrijdag 27 januari officieel geopend. Zaterdagvoormiddag is het grote publiek welkom om het nieuwe schoolgebouw te komen ontdekken. -
Meulebeke
Valentijnsontbijt in dienstencentrum Ter Deeve
Op dinsdag 14 februari is het mogelijk een valentijnsontbijt te nuttigen in dienstencentrum Ter Deeve. -
Ingelmunster
Overdekte speelplaats De Zon wijkt voor polyvalente ruimte: "Extra lokalen voor leerlingen"
Het leerlingenaantal in De Zon, de gemeentelijke school voor buitengewoon onderwijs, is de voorbije jaren sterk gestegen. De maximumcapaciteit is ondertussen bereikt, nieuwe leerlingen komen op een wachtlijst terecht. Daarom moet het aantal leslokalen uitbreiden. Dit jaar starten werken om de bestaande overdekte speelplaats in te richten als polyvalente ruimte met extra lokalen, bureaus voor de directie en vergaderruimte. -
Tweakers
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker.