WK DARTS. PDC raadt darters aan om in spelershotel te blijven met kerst
Meer sportDoor de strengere maatregelen vanwege de nieuwe variant van het coronavirus in het Verenigd Koninkrijk raadt de Professional Darts Corporation (PDC) de deelnemers van het WK in Londen die niet in het VK wonen aan om tijdens de drie vrije kerstdagen in het spelershotel te blijven.
Delen per e-mail
"Het lijkt erop dat de meesten dat zullen doen", liet algemeen directeur van de PDC Matthew Porter op Twitter weten. Als de darters toch beslissen om naar huis te gaan, dan doen ze dat volgens Porter "op eigen risico".
Nu in het Verenigd Koninkrijk een tot 70 procent meer besmettelijke variant van het coronavirus is opgedoken, legden verscheidene landen wereldwijd, waaronder België, een reisverbod vanuit Groot-Brittannië op.
Nummer 1 van de wereld Michael van Gerwen wou na zijn gewonnen wedstrijd in de tweede ronde van zaterdagavond tot en met tweede kerstdag bij zijn familie in Nederland zijn. Enkele uren nadat hij zondag thuis was aangekomen, moest hij echter halsoverkop weer vertrekken om nog net in Londen te kunnen terugkeren. Door de extra reisbeperkingen naar en vanuit Engeland vreesde de drievoudige wereldkampioen even de rest van het WK te moeten missen.
"Oké, ik breng kerst dus door in Londen", liet Van Gerwen op de sociale media weten. "De nieuwe regelgeving maakte het simpel voor mij. Het is zwaar om mijn familie te verlaten, maar ze begrijpen het en ondersteunen mijn beslissing. Het WK is een heel belangrijk toernooi, voor de spelers, voor de organisatie, voor de tv-stations en voor de fans.”
Op het PDC WK in Londen zijn nog twee Belgen actief. Kim Huybrechts plaatste zich zaterdag voor de tweede ronde. Dimitri Van den Bergh, die vrij was in de eerste ronde, moet nog in actie komen. Mike De Decker strandde donderdag in de eerste ronde.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Judo Charline Van Snick grijpt naast brons op Masters in Doha, Jorre Verstraeten uitgeschakeld in derde ronde
Een sterke judoka Charline Van Snick greep daarnet naast het brons op de Masters in Doha. Ze finishte zo als vijfde, een prestatie die haar ongetwijfeld winst zal opleveren op de wereldranking. Voor Jorre Verstraeten zat z’n toernooi er in de derde ronde op. -
Dit zijn de beste 55-inch televisies onder 600 euro
-
NBA Conference-leiders Boston en LA Lakers boeken vijfde zege op rij
Boston, koploper in de Eastern Conference van de NBA, heeft vrijdag een 124-97 zege geboekt tegen Orlando. De leider in de Western Conference, LA Lakers, was met 112-95 te sterk voor New Orleans. Beide teams behaalden een vijfde overwinning op rij. -
-
Basketbal Gehavend Oostende is Europees uitgeschakeld, Champions League-winnaar San Pablo Burgos neemt afstand na rust
Landskampioen Oostende is Europees uitgeschakeld na een logische nederlaag op bezoek bij San Pablo Burgos, regerend kampioen in de Champions League. Het werd 88-73. -
Woningbrand voorkomen: hoe zit het met jouw kennis over brandveiligheid?
Het schrikbeeld van je huis dat in vlammen opgaat is hopelijk niet iets dat dagelijks door je hoofd spookt. Toch is het belangrijk af en toe wél stil te staan bij deze mogelijkheid. De brandweer dient immers niet enkel om katten uit bomen te redden, maar blust in ons land alleen al zo’n 10.000 branden per jaar. Met de juiste kennis en voorzorgen voorkom je dat ze moeten oprukken richting jouw adres. -
Meer sport Motorcrosslegende Joël Robert op 77-jarige leeftijd overleden
Motorcrosslegende Joël Robert is gisteren op 77-jarige leeftijd overleden. Op zijn palmares: tussen 1964 en 1972 zes wereldtitels in de categorie 250cc, vijftig GP-overwinningen, de nationale Trofee voor Sportverdienste in 1964 en de Motorcross der Naties in 1969, met Roger De Coster, Sylvain Geboers en Jef Teeuwissen als teamgenoten. Na zijn carrière werd hij ploegleider van het Belgisch team in de Motorcross der Naties. -
Darts Eind deze maand opnieuw darts op VTM: Masters-toernooi, mét Dimitri Van den Bergh, wordt live uitgezonden
Goed nieuws voor de vele (nieuwe) fans van het darts. Het Masters-toernooi met de 24 beste spelers van de wereld wordt van 29 tot en met 31 januari uitgezonden op VTM 2. De successen van Dimitri Van den Bergh en co kunnen weer op de voet gevolgd worden.
0 reacties