Wereldkampioen Price moet verstek geven voor Premier League darts door coronabesmetting
DartsDe Welshman Gerwyn Price (PDC 1) kan vanwege zijn besmetting met het coronavirus niet deelnemen aan de Premier League darts, die maandagavond van start gaat in het Engelse Milton Keynes.
Delen per e-mail
De regerende wereldkampioen en tevens nummer een van de wereld testte bij aankomst in de Marschall Arena, in het Engelse Milton Keynes, positief op het coronavirus. Hij zal nu naar huis terugkeren om een periode van zelfisolatie in te lassen en dit in overeenstemming met de richtlijnen van de overheid.
Price is het overigens niet eens met die maatregel. Volgens hem testte hij vals-positief. De Welshman onderging vandaag drie sneltests, die allemaal negatief waren. “Veel mensen wensen me beterschap, maar doe dat alsjeblieft niet. Er is niets mis met me”, schrijft de wereldkampioen op zijn instagrampagina.
Hij wordt vervangen door James Wade, de regerende UK Open-kampioen. Wade, de Premier League-kampioen van 2009, was de eerste vervanger als de hoogst gerangschikte speler in de PDC Order of Merit die niet rechtstreeks was geplaatst voor deelname. Wade neemt het maandagavond op tegen de Schot Gary Anderson, waarna hij dinsdagavond de Engelsman Rob Cross moet bekampen.
De Premier League wordt in tegenstelling tot de vorige edities compleet afgewerkt in de maanden april en mei en dit zonder publiek. Onze landgenoot Dimitri Van den Bergh neemt het in zijn eerste wedstrijd op tegen de Nederlander Michael van Gerwen, de vijfvoudige kampioen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zilver voor Matthias Casse op EK judo: “Spijtig dat de Brabançonne niet speelde, hopelijk op de Spelen wel”
Matthias Casse heeft z’n eerste medaille van 2021 beet. Op het EK judo in Lissabon greep de 24-jarige Antwerpenaar zilver in categorie tot 81 kilo - dat kleurtje ontbrak nog. “Klopt, maar ik had toch liever goud.” Voor de Spelen staat er nu nog één belangrijke ‘test’ op z’n agenda: het WK in Boedapest. -
Instant lentegevoel met deze handtassen in pastel
Een hypervrouwelijke outfit of een hippe look met speelse twist? Pasteltinten werken altijd in je voordeel. Nog niet klaar voor een lila suit of snoeproze jurk? Ook een pastelgekleurde handtas does the job. Ninashop.be zocht voor jou de liefste exemplaren uit. -
Darts
‘Dancing Dimi’ wint hoogstaand duel tegen Clayton en is de nieuwe leider in Premier League: “Dit had ik niet verwacht”
-
-
Magische girlpower, hoopgevende natuurbeelden of achter de schermen bij Snelle: dit is onze streaming top vijf voor dit weekend
Wekelijks schuimt onze redactie de verschillende streamingplatformen af, op zoek naar de beste films, series en docu’s voor het weekend. Deze week op het menu: een hoopgevende natuurdocumentaire over het lockdowneffect op Apple TV+, een magisch Brits kostuumdrama op Streamz en een doodeerlijk portret van Lars Bos, beter gekend als popartiest Snelle, op Netflix. -
Volleybal
Glansprestaties met Roeselare beloond: Stijn D’Hulst is Volleyballer van het Jaar
Roeselare is de grote triomfator van de Volleyproms, met een trofee voor Stijn D’Hulst (Beste Speler) en Mathijs Desmet (Rookie). Máár het had meer kunnen en moeten zijn, want coach Steven Vanmedegael zag zijn werk (titel én beker én stunts in de Champions League) niet beloond. En da’s vreemd. -
Livios
Toekomstproof renoveren: zo pak je het aan
Een gerenoveerde woning betekent niet alleen een lagere energiefactuur, maar ook een verbetering op vlak van comfort. Wil je graag oud worden in je eigen woning? Dan zijn er enkele punten waar je tijdens je renovatie rekening mee moet houden. Bouwsite Livios geeft enkele tips om ook later thuis te blijven wonen. -
Volleybal2
Roeselare pakt 12de titel, laatste van clubicoon: Tuerlinckx met lach en traan
Het zit erop, Maaseik heeft niet kunnen stunten. Roeselare won ook de vierde finale en is landskampioen, goed voor de 12de titel in de clubgeschiedenis. En de laatste voor clubicoon Hendrik Tuerlinckx in het shirt van Roeselare. De kapitein vierde uitbundig, maar ook in tranen.
1 reactie
Sandra Schatteman