Emma Plasschaert begint als leidster aan medaillerace in Enoshima
Meer sportEmma Plasschaert heeft haar leidersplaats in de Laser Radial-categorie behouden op de wereldbekermanche zeilen in het Japanse Enoshima.
De wereldkampioene van 2018 werd tiende in de achtste regatta, gevolgd door een achtste stek in de negende en een tweede plaats in de tiende regatta. Met morgen enkel nog de medaillerace (dubbele punten) op het programma voert Plasschaert het klasssement aan met 54 punten, drie minder dan de Deense Anne-Marie Rindom. De Britse Alison Young volgt als derde met 64 punten. Eline Verstraelen is 48ste (366 ptn).
In de Laser zakte Wannes Van Laer naar de 24ste plaats (186 ptn) na de gevaren drie regatta's. William De Smet is 33ste met 236 punten. Zij nemen niet deel aan de medaillerace met de beste tien zeilers.
Volgend jaar vinden in Enoshima de olympische zeilwedstrijden plaats tijdens Tokio 2020.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Kan je nu nog een airco laten plaatsen voor de zomer? Zo zit het met de wachttijden
Wie deze zomer niet wil puffen in een veel te warm huis, kan investeren in een airco of lucht-luchtwarmtepomp. Dat is een effectieve manier om de temperatuur binnenshuis het hele jaar door comfortabel te houden. In de zomer worden de kamers gekoeld en ontvochtigd en tijdens de winter doet de lucht-luchtwarmtepomp dienst als energiezuinige elektrische bijverwarming. Maar hoe zit het met de wachttijden voor die aircotoestellen? Ben je hopeloos te laat als je er nog eentje wil voor de zomer? Bouwsite Livios vroeg het aan Lieven Verstaen van Daikin. -
Triatlon1
Marten Van Riel jaar na ‘chocoladen medaille’ over zijn spreidstand: “Ik mag niet te veel van Hawaï dromen, anders doe ik in Parijs niet mee”
Zwemmen, fietsen, lopen en weer doorgaan. De vierde plaats op de Olympische Spelen van Tokio is verteerd met een straf wereldrecord. Vicewereldkampioen Marten Van Riel (29) aan de vooravond van een nieuw WTS-triatlonseizoen over Parijs 2024 en zijn Hawaii-droom. “Het is voor mij heel gevaarlijk om nu te veel over de langere afstanden te dromen.” -
Tweakers
Tablet kopen? Dit zijn onze 4 toppers geschikt voor elk budget
Surf je graag in alle comfort? Meestal volstaat een smartphone, maar ’s avonds op de sofa of in bed is een tablet met een groter scherm toch net iets aangenamer. Valt kiezen uit het ruime aanbod je zwaar? Technologiesite Tweakers plaatst de vier beste exemplaren van dit moment naast elkaar. -
-
BOKSEN6
Delfine Persoon van hemel naar de hel en terug: West-Vlaamse mag zaterdag dan toch boksen in Dubai
Het hoofd van Delfine Persoon moet stilaan tollen. Niet van de stoten, maar wel van de berichten uit Dubai. Dan weer klinkt het dat ze zaterdag kan boksen, dan weer dat haar gevecht naar oktober is uitgesteld. En nu ziet het ernaar uit dat ze in zeven haasten op het vliegtuig moet springen. “Niet normaal”, puft haar trainer en vriend Filiep Tampere. -
NBA
Phoenix en Miami op zucht van Conference Finals in NBA
De Phoenix Suns en de Miami Heat staan op een zucht van de finale in de respectievelijk Western en Eastern Conference. Beide teams hebben allebei nog een overwinning nodig om zich te plaatsen voor de Conference-finales in de NBA. -
PREMIUMNBA
PORTRET. Luka Doncic, de jonge Sloveen die de NBA in vuur en vlam zet. Wordt hij de beste Europeaan ooit in de Amerikaanse basketcompetitie?
-
Mijntelco
Orange verhoogt prijzen vanaf 1 juni: hier ben je goedkoper af
Vanaf 1 juni verhoogt Orange een aantal van zijn prijzen. Reden daarvoor het ongeziene niveau van inflatie. Vooral minder gebruikte diensten, zoals MMS en internationaal bellen, komen bij Orange in het vizier. Roaming wordt zelfs dubbel zo duur. Daartegenover staat wel een verhoging van de datavolumes. Mijntelco.be bezorgt een overzicht.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer