Zara verlaat Bruul met stille trom
MechelenMechelse fans van Zara zullen voortaan elders moeten gaan shoppen. De winkel in de Bruul sloot afgelopen vrijdag de deuren.
Shoppers moeten het stellen met een briefje op de deur. ‘Hierbij informeren wij jullie dat onze Zara in Mechelen vanaf heden gesloten is. U kan voor al uw aankopen, retouren etc terecht in alle andere Zara filialen in België of zara.com. Vriendelijke groeten’, staat er te lezen.
Berichten dat de winkelketen het filiaal zou sluiten, deden al een jaar de ronde, maar Zara wenste nooit te bevestigen noch te ontkennen.De Spaanse modeketen wil zich toespitsen op grotere winkels.
De winkel in Mechelen bestond veertien jaar. Voor de komst van Zara was er een bankfiliaal gevestigd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMechelen
Stad werkt aan actieplan voor De Loods: “Elke vechtpartij is er een te veel”
De stad Mechelen wil de jongerenzone Transit M veiliger maken na enkele gevallen van agressie en intimidatie. Het bestuur bekijkt onder meer de mogelijkheid om de security in zaal De Loods uit te breiden naar buiten, zodat de portiers ook daar kunnen controleren op plaatsverboden. “Elke vechtpartij is er een te veel”, zegt de burgemeester. -
Mechelen
Oplichter riskeert 12 maanden cel: “Hij heeft de ziekelijke neiging om mensen op te lichten”
Twee slachtoffers van een oplichter uit de Kempen hebben zich maandag burgerlijke partij komen stellen. De man liet verstek gaan, maar werd door het parket omschreven als een man die constant mensen wil oplichten. “Hij heeft er een ziekelijke neiging voor, maar je kan het ook een businessplan noemen”, vertelde het parket. Bij één van de slachtoffers leasde hij een professionele printer, maar verkocht hij deze achter de rug van de leasingfirma. Er werd ook nooit voor betaald aan het Mechelse bedrijf. Hierop dienden zij in 2019 een klacht in met burgerlijke partij. Naast een celstraf van in totaal 12 maanden werd er ook nog een geldboete gevraagd die kan oplopen tot 2.800 euro. -
Jobat
Werken als interim: krijg je dan een hoger loon? En met welke voordelen en nadelen moet je rekening houden?
De vacaturegraad van interimjobs blijft een pak hoger dan die van vaste banen. Er zijn in ons land dan ook voortdurend tienduizenden vacatures voor jobs als uitzendkracht. Dat blijkt uit recente cijfers van Statbel. Waar vind je de meeste vacatures op interimbasis? Verdien je als uitzendkracht meer dan als vaste medewerker? En wat zijn de voor- en nadelen van zo’n tewerkstelling als interim? Jobat.be zet het voor je op een rij. -
-
Mechelen
Voedseldistributieplatform Foodsavers verlengd tot 2025: “400 ton voedsel gered voor zo’n 3.500 gezinnen”
Stad Mechelen en Ecoso vzw hebben hun samenwerking voor voedseldistributieplatform Foodsavers verlengd tot eind 2025. -
Mechelen
Meubelfabriek schenkt pad in Komet een naam
De gemeenteraad heeft de naam principieel vastgesteld van een toekomstig pad in de woonontwikkeling Komet. -
Brussel/Rand
Door Hageland, Kempen en Neteland: fietsen langs rivieren, kanalen en een oude spoorweg vanuit Vilvoorde
Zin om er even tussenuit te knijpen? Wij selecteren elke week de mooiste fiets- en wandelroutes in Vlaanderen: eentje in elke regio. Deze week staat alles in het teken van oude trein- en tramsporen. Zo fiets je vanuit de Brusselse Rand naar het Hageland, de Kempen en het Neteland. Het is een stevige fietstocht van meer dan 100 km. -
PREMIUMTV21
Gert Verheyen breekt in ‘Over de oceaan’ na pijnlijk bericht van zijn zoon: “Het schuldgevoel draag ik nog altijd mee”
Het is een Gert Verheyen (52) die we nog niet eerder zagen. Wanneer zijn drie zoons in ‘Over de oceaan’ vertellen dat hun papa sinds de scheiding weinig initiatief neemt om contact met hen te zoeken, kan de nuchtere voetbalanalist zijn tranen niet bedwingen. Wat volgt is een bijzonder open getuigenis over ‘de grootste mislukking uit zijn leven’. “Het moment dat ik hen vertelde dat ik wegging, vergeet ik nooit meer.”