Vurig supporteren voor Rode Duivels leidt tot niets: “Tijd voor kerst”
MechelenHoe vurig de fans donderdag ook supporterden voor de Rode Duivels op het terras van Bar Klak, het leidde tot niets.
Ruw geschat zo’n 200 fans verzamelden onder een tent op de Schoenmarkt in de schaduw van Sint-Rombouts voor de match van de waarheid – minder dan voor de twee vorige wedstrijden.
Het was eigenlijk best gezellig, maar daar waren ze niet voor gekomen. Wel om te winnen, al bleek dat niet uit de driekleur. Die was nauwelijks aanwezig, zoals die eigenlijk overal ontbreekt in het straatbeeld.
Toch werd er zeker wel vurig gesupporterd. Er werd geapplaudisseerd en gevloekt, maar vooral toch haren uitgetrokken bij de gemiste kansen. “Het Belgische gevoel was zeker aanwezig”, zegt Mark Wouters.
Het terras stroomde na het gelijkspel snel leeg. De kans op een feestje was verkeken. “Het is tijd voor vernieuwing. Het is aan de jeugd nu en een nieuwe bondscoach”, aldus de man.
“Had die goal gevallen, het was euforie geweest zolang we mochten openhouden”, treuren organisatoren Ivo en Renee Van Itterbeeck over de uitslag.
Op de organisatie en opkomst blikken ze wel tevreden terug. “We gaan nu focussen op andere evenementen, te beginnen met kerst. Met Bar Klak zullen we de Schoenmarkt omtoveren tot een evenementenlocatie.”
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mechelaar Jonas Laureys (ex-Malinwa, nu SK Londerzeel) is eerste zomertransfer van Racing Mechelen: “De ideale club”
Transfer Deadline Day betekent niet noodzakelijk de aankondiging van last minute overgangen. Racing Mechelen kondigde met Jonas Laureys immers zijn eerste versterking aan voor volgend seizoen. De 31-jarige aanvaller gaf eerder al aan af te zien van een contractverlenging bij reeksgenoot Londerzeel omwille van een interessanter aanbod. Dat bleek dus afkomstig van Racing Mechelen. Pikant detail: Laureys, geboren en getogen Mechelaar, speelde enkele jaren geleden nog als prof bij de buren van Malinwa. -
Independer
Een nieuwe auto leasen of kopen? Dit is het verschil
Een wagen kopen en goed onderhouden kost behoorlijk wat geld en tijd. Daarom loont het ook als particulier de moeite zowel een offerte te vragen voor een autolening als voor een leasingformule. Maar waarin zit het verschil? Independer.be legt uit. -
PREMIUMMechelen
Stad tekent masterplan uit voor OCMW-gebouwen Battelsesteenweg: “Biedt unieke kansen”
Mechelen maakt samen met sociale en circulaire vzw Ecoso werk van een masterplan om de leegstaande loods naast ROJM een nieuwe invulling te geven. “Gelet op de strategische ligging biedt het unieke kansen voor een duurzame stadsvernieuwing”, zegt schepen van Stadsontwikkeling Greet Geypen (Open VLD). -
-
voetbal 1N
Rupel Boom kansloos onderuit in degradatieduel bij Hoogstraten (1-0): “Bij tegengoal leken we wel een kleuterklas”
Rupel Boom deed zaterdagavond een slechte zaak in de strijd om het behoud. Een doelpunt van Fall kort na de pauze bleek voldoende voor Hoogstraten om de volle buit te pakken en de ploegen onderaan de stand nog wat dichter bij mekaar te brengen. Een gemiste kans voor Boom dat naliet om aansluiting te vinden met de middenmoot, maar daar eigenlijk ook nooit echt de kansen toe kreeg. -
PREMIUMMechelen
IN BEELD. Op verkenning in Mechels ‘spookhotel’: “Ooit megalomaan project, nu maken we er openluchtmuseum van”
Na meer dan vijftig jaar krijgt het ‘spookhotel’ in het Mechelse Vrijbroekpark een nieuwe bestemming. Het restant van wat ooit een megahotel had moeten worden, zal tegen eind volgend jaar voor het eerst worden ontsloten voor het publiek met een nieuw wandelpad. Wij konden nu al op ontdekking door de kleurrijke ruïne, en deden dat onder de deskundige vleugels van parkmedewerkers Barbara Pardon en Marc Goossens. “Nu even opletten dat je je nek niet breekt.” -
Het regenweer trotseren? Dat doe je zonder zorgen met deze 15 waterproof én trendy handtassen
Het weer in België is zo grillig dat een regenbui altijd om de hoek loert. Toch hoeft die onvoorspelbaarheid geen domper op de feestvreugde te zijn om jouw mooiste handtas uit de kast te halen. Al kan je natuurlijk ook op safe spelen met deze trendy waterproof handtassen én rugzakken. Beter die waterkringen voorkomen dan genezen, toch? -
Battel
Beheerteam van ‘Den Battelaer’ verkoopt ontbijten voor extra natuur: “Het succes van vorig jaar willen we minstens evenaren”
Battle 4 Nature, het beheerteam van natuurdomein Den Battelaer gaat binnenkort voor het tweede jaar op rij ontbijten verkopen. Met de opbrengst willen ze extra natuur aankopen. Vorig jaar was die actie al een succes: “Met die opbrengsten werd er vorig weekend nog 1 hechtare bos aangeplant.”