In het vaccinatiecentrum in Mechelen worden volop boostervaccins gezet
Volledig scherm
In het vaccinatiecentrum in Mechelen worden volop boostervaccins gezet © David Legreve

Vaccinatiecentrum steekt tandje bij voor 3.000 prikken per dag

MechelenHet nieuwe vaccinatiecentrum aan de Guido Gezellelaan voor de inwoners van Mechelen en Sint-Katelijne-Waver organiseert volgende week twee XL-prikdagen met tot 3.000 vaccinaties per dag.

  1. Op bezoek in het vroegere clublokaal van Frank Deboosere in Scheppers: “Hier is geen leerling meer geweest, maar we maken de sterrenwacht weer toegankelijk”
    Play
    PREMIUM

    Op bezoek in het vroegere clublokaal van Frank Deboosere in Scheppers: “Hier is geen leerling meer geweest, maar we maken de sterren­wacht weer toeganke­lijk”

    Afscheidnemend weerman Frank Deboosere raakte als jongeling in het Scheppersinstituut gepassioneerd door astronomie onder meer dankzij de sterrenwacht op het dak van zijn school. De koepel is er nog altijd, maar van de huidige leerlingen heeft nog geen een er ooit een voet binnengezet wegens te gevaarlijk. De school wil het unicum uit recuperatiemateriaal weer toegankelijk maken. Wij mochten een kijkje gaan nemen.
    Mechelen