Malinwa gaat voor ‘next-level supportersinspraak’ op nieuw platform
MechelenHet Malinwa Supportersorgaan en KV Mechelen hebben ‘Wij zijn Malinwa’ gelanceerd, een digitaal participatieplatform voor ‘next-level supportersinspraak’.
Delen per e-mail
Bij de opstart krijgen meteen alle abonnees en leden van een officiële supportersclub toegang. In een later stadium wordt het participatieplatform opengesteld voor alle supporters van KV Mechelen.
Het moet hen informeren en hen mee laten discussiëren over thema’s die de supporters en de club aanbelangen, zoals nu bij de opstart, de toekomst van magazine Geel&Rood, het toelaten van buitenlandse investeerders en het verwijderen van het voorvoegsel Yellow-Red in de officiële clubnaam.
Volgens het Malinwa Supportersorgaan is het platform uniek in de voetbalwereld. “Het toont eens te meer dat KV Mechelen een voortrekkersrol wil blijven spelen in het uitbouwen van het begrip fanparticipatie.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Sparen Na de tariefverhogingen bij sommige banken: hoe gemakkelijk is het om over te stappen?
KBC kondigde begin deze maand al aan dat ze een aantal van haar tarieven fors optrekt. Ook bij andere banken zijn er belangrijke wijzigingen. Maar wat als u daar als klant niet mee akkoord gaat? Kan u dan gemakkelijk overstappen en is daar ook een kostprijs aan verbonden? Spaargids.be belicht de werking van de (gratis) bankoverstapdienst. -
Multimedia Slechte wifi? Deze toestellen versterken je signaal tot in het kleinste kamertje
Je wifinetwerk is op zijn sterkst in de onmiddellijke buurt van je draadloze router. Hoe verder in de woning, hoe minder sterk je signaal vervolgens wordt. Als dat problematisch is, kan je het bereik uitbreiden met een wifi repeater. We bekeken enkele populaire modellen. -
Mechelen Sint-Pieterschool week dicht wegens coronabesmettingen: “Het gaat niet om de Britse variant”
De Sint-Pieterschool in de Grote Nieuwedijkstraat in Mechelen blijft tot en met volgende week maandag gesloten omwille van coronabesmettingen bij leerkrachten en leerlingen. Volgens de eerste testresultaten zou het niet gaan om de Britse variant. -
-
Mechelen Beslissing over festivals valt pas midden maart: “Tijd genoeg voor organisatie van mooi Maanrock”
Volgens minister van Cultuur Jan Jambon valt uiterlijk midden maart een beslissing over de zomerfestivals. Volgens de voorzitter van Mechelen Feest blijft dan nog tijd genoeg om een mooie editie van Maanrock te organiseren, als dat mag. -
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee. -
voetbal eerste provinciale Trainer Rory Hegelmeers verlaat Rapid Leest en stapt in jeugdwerking Beerschot: “Ik stond op een kantelpunt”
Eersteprovincialer Rapid Leest moet op zoek naar een nieuwe coach voor volgend seizoen. Huidig trainer Rory Hegelmeers (37) legde het voorstel van de clubleiding naast zich neer en kiest voor een nieuw avontuur bij de jeugdwerking van eersteklasser Beerschot. “Ik stond op een kantelpunt”, klinkt het. -
Hombeek Klanten en collega-chefs organiseren benefiet voor De Neus: “Laten Noman niet in de steek”
2020 was een rampjaar voor de horeca, maar zeker voor Noman Khan (51) uit Hombeek is het een jaar om snel te vergeten. De uitbater van restaurant De Neus kreeg in december een herseninfarct. Gelukkig kent men in nood zijn vrienden. Op initiatief van een klant koken collega-chefs eind deze maand tijdens een takeaway benefiet.