Zwembad Waterperels investeert 100.000 euro
om wachtrijen te verkleinen
Zwembad Lago De Waterperels in Lier investeert 100.000 euro in twee digitale ticketzuilen en een toegangscontrolesysteem met automatische poortjes. Dit om wachtrijen aan de entree te verkleinen. Tegen midden juli zouden de nieuwigheden operationeel moeten zijn.
Delen per e-mail
Door het warme weer was het afgelopen weekend behoorlijk druk in De Waterperels. Bij momenten stonden de bezoekers zelfs tot buiten aan te schuiven. Om in de toekomst wachtrijen korter te maken, investeerde Lago recent in een vernieuwing van de inkomhal.
“Onze receptie werd aangepast en de looprichting voor de bezoekers wordt voortaan duidelijker aangegeven”, vertelt zwembadmanager Evi De Herdt. “Bovendien plaatsten we twee automatische ticketzuilen, als aanvulling op onze bemande kassa’s. Verder lieten we een controlesysteem met automatische poortjes installeren. Zwemmers met een abonnement zullen daardoor binnenkort niet meer langs de kassa moeten passeren.” Momenteel worden de nieuwe snufjes gefinetuned. Als alles normaal verloopt, zijn ze ten laatste midden juli operationeel.
Overigens werd ook in de zweminfrastructuur zelf geïnvesteerd. Zo staan er sinds kort enkele bijkomende speeltuigen in het kinderbad. Tijdens de zomermaanden organiseert Lago De Waterperels traditiegetrouw een aantal bijkomende activiteiten om de zwemmers te amuseren. Meer info op http://www.lagolier.be.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Sparen Na de tariefverhogingen bij sommige banken: hoe gemakkelijk is het om over te stappen?
KBC kondigde begin deze maand al aan dat ze een aantal van haar tarieven fors optrekt. Ook bij andere banken zijn er belangrijke wijzigingen. Maar wat als u daar als klant niet mee akkoord gaat? Kan u dan gemakkelijk overstappen en is daar ook een kostprijs aan verbonden? Spaargids.be belicht de werking van de (gratis) bankoverstapdienst. -
Lier WZC Paradijs haalt opgelucht adem: geen coronabesmettingen meer en vaccinatie van start
Voor het eerst in dik twee maanden is het Lierse woonzorgcentrum Paradijs helemaal coronavrij. Uitgerekend op de dag dat een grote vaccinatieronde startte in het rusthuis, mochten de laatste bewoners die eerder een coronabesmetting opliepen uit quarantaine komen. -
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee. -
-
Lier/Nijlen Stad Lier verleent na 431 jaar officieel eerherstel aan vermeende heksen: “Leren uit fouten van het verleden”
De stad Lier heeft drie vrouwen die in de zestiende eeuw door het toenmalige stadsbestuur werden veroordeeld wegens hekserij officieel in ere hersteld. “Het historisch onrecht herstellen kunnen we niet, maar leren uit de fouten wel”, aldus Liers burgemeester Frank Boogaerts. -
Livios Val jij voor de charme van een tiny house? Zoveel kost het je
Om een woning te kopen of te (ver)bouwen heb je al snel een grote som geld nodig waar je jaren voor afbetaalt. Dat verklaart de populariteit van meer alternatieve woonvormen, zoals tiny houses. Daarbij woon je op kleiner en met minder spullen, maar wel met meer financiële vrijheid. Hoeveel betaal je voor zo’n tiny house? Bouwsite Livios vroeg het aan Tiny House Belgium. -
Futsal Eersteklassers ijveren voor heropstart van futsalcompetitie
Het heropstarten van de futsalcompetitie loopt niet van een leien dakje. Waar de clubs in het verleden niet altijd op dezelfde golflengte zaten, is er nu wel unanimiteit voor het hervatten van de competitie. Daarbij wordt een onderscheid gemaakt tussen de clubs in eerste nationale en de lagerspelende clubs. -
Grobbendonk/Nijlen Man (66) weigert snelheidsboete te betalen: “Trajectcontrole is discriminerend. Wie halfweg woont kan 120 per uur rijden”
Een man uit Nijlen weigert zijn boete te betalen die hij kreeg voor een snelheidsovertreding op de Lierse Steenweg in Grobbendonk. Die snelheidsovertreding werd geregistreerd door trajectcontrole, maar dat controlesysteem vindt de man discriminerend. “Wie halfweg het traject woont kan 120 per uur rijden.”
0 reacties