Liedekerke heeft gevarieerd vrijetijdsaanbod klaar voor nieuw seizoen tussen september en juni
Corona of niet, de dienst Vrije Tijd heeft niet stilgezeten en een coronaproof aanbod voor activiteiten, festiviteiten en voorstellingen in GC Warande uitgewerkt. Gezien de jongste ontwikkelingen valt natuurlijk af te wachten of bepaalde activiteiten kunnen doorgaan en onder welke omstandigheden dat zal zijn.
Delen per e-mail
Onder de noemer UiTin1770 is een goedgevuld programma uitgewerkt voor de periode van september tot juni, het komende vrijetijdsseizoen. Grote opener van het seizoen is het alom bekende Ninoofse duo Bram & Lennert. Zij staan op zaterdag 12 september op de planken van GC Warande. Of dat een volledige show met liveband wordt of een intiem, maar gezellig optreden met de twee Ninovieters valt nog af te wachten hoe de situatie evolueert. Tickets voor die show worden alvast te koop aangeboden.
Voor andere voorstellingen zal je vanaf 22 augustus om 10 uur tickets kunnen kopen. Een greep uit het aanbod: boekenkaftdagen, onthaaldag nieuwe inwoners, Kermis Opperstraat, William Boeva, infosessie over veiligheids- en gezondheidsapps, Bert Gabriëls, Poëzie aan de Dender, Repair Café, plogging met de Mooimakers, voorstellingen van Jong Motoen en nog veel meer.
Het volledige aanbod voor de komende maanden is terug te vinden op de website van de gemeente Liedekerke. Wie wil, kan via de site ook de handige seizoensbrochure thuis laten brengen met de post.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jobs Wat als je niet op pensioen wil gaan? Dit zijn de regels voor werken na 65
Het pensioen van tv-icoon Martine Tanghe gaf een nieuwe impuls aan het debat over werken na 65. Wil je blijven werken hoewel je op pensioenleeftijd bent? Of ben je al met pensioen, maar wil je toch iets bijverdienen? Jobat.be bekeek de regels. -
Ternat Geen bijkomende straf voor Kim De Brabanter na geweld tegen dochter (12): “Door hof van assisen uitgesproken straf volstaat”
Kim De Brabanter (40), die in oktober door het hof van assisen veroordeeld werd tot 25 jaar opsluiting voor het doden van Liselotte De Coninck heeft geen bijkomende veroordeling gekregen voor eerder intrafamiliaal geweld. Vorige maand werden 6 maanden cel gevorderd voor geweld tegen zijn dochter en zijn toenmalige vriendin. -
Liedekerke Fietsdief tracht zichzelf te verstikken: 9 maanden cel
Een man is veroordeeld tot 9 maanden cel voor een fietsdiefstal en enkele diefstalpogingen. De arrestatie verliep niet van een leien dakje. Zo trachtte hij zichzelf te verstikken. -
-
Denderleeuw Gemeente legt locatie op tafel voor eventueel vaccinatiecentrum in Denderleeuw
In verschillende steden en gemeenten wordt er al gesproken over een vaccinatiecentrum of -dorp nu het vaccineren van start is gegaan. Of er in Denderleeuw een vaccinatiecentrum komt, is nog niet geweten, maar de gemeente heeft alvast een locatie in gedachten. -
Groeien Positieve bijwerkingen van de lockdown: massa’s mensen leren een nieuwe taal
In een drietalig land is het niet meer dan logisch dat kennis van de landstalen ook op professioneel vlak een troef kan zijn. Veel mensen hebben dan ook van de lockdowns gebruikgemaakt om hun talenkennis op te schroeven. Jobat.be licht toe. -
Ternat Lombeek krijgt eerste natuurbegraafplaats van Ternat: “Opening verwacht in 2022"
Ternat zal een perceel grond aan de begraafplaats in Sint-Katherina-Lombeek inrichten als natuurbegraafplaats. Overledenen zullen er worden begraven in biologisch afbreekbare urnen, ook de assen uitstrooien is een optie. “Het is de bedoeling de natuurbegraafplaats in 2022 in gebruik te nemen”, luidt het bij de bevoegde schepen. “Intussen werken we ook verder aan de mini-natuurbegraafplaats in Wambeek.” -
Brugge Parfumdief riskeert 37 maanden cel: “Ik stal in winkels, omdat ik dacht dat ik dan niet in de gevangenis zou belanden”
Een 35-jarige man riskeert 37 maanden cel voor 10 winkeldiefstallen. Ciprian C. maakte duizenden euro’s aan parfum buit in filialen van Ici Paris XL. Een bewuste keuze, volgens de dief. “Ik koos ervoor te stelen in winkels, omdat ik dacht dat ik dan niet in de gevangenis zou belanden”, vertelde hij in de rechtszaal.
0 reacties