Leuven helpt tien circulaire ondernemers
LeuvenIn samenwerking met partner werecircle biedt stad Leuven tien ondernemers een uniek traject op maat aan om hun circulaire onderneming op te starten of uit te bouwen.
De stad Leuven richtte eerder ook al een speciaal loket op in maakleerplek waar mensen met ambities in circulair ondernemen terecht kunnen met al hun vragen. Dit initiatief kadert in de strategie om van Leuven een circulaire stad te maken. “Bedrijven kunnen het circulaire gedachtegoed in hun werking integreren door zo weinig mogelijk afval te creëren, producten zo lang mogelijk in gebruik te houden of ze op zo’n manier te ontwerpen dat ze later hergebruikt kunnen worden. Om ondernemers bij het uitbouwen van hun business te ondersteunen, biedt de stad in samenwerking met werecircle een begeleidingstraject op maat aan. Begin deze maand stapten tien enthousiastelingen in het mentor programma”, zegt schepen van Klimaat en Duurzaamheid David Dessers (Groen).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
-
Vandaal verbrijzelt raam van café ‘In den Boule’, de vroegere thuishaven van Reuzegom: “Ben de aandacht beu”
In de nacht van maandag op dinsdag hebben onbekenden een raam verbrijzeld van café ‘In den Boule’ in de Vaartstraat. Het café was tot 2018 de uitvalsbasis van studentenclub Reuzegom, maar uitbaatster Evy wil niet gezegd hebben dat het iets te maken heeft met de zaak-Reuzegom. “Ik ben de pranks ondertussen wel beu”, zucht ze.Leuven -
Leuven
Leuven kiest met Pillover DIY-box opnieuw voor circulair relatiegeschenk: van een versleten trui tot een luxekussen
Leuven wil de circulaire stad van de toekomst worden en één van de prioriteiten is het hergebruik van materialen en grondstoffen. De stad maakt die ambitie tastbaar door te kiezen voor circulaire relatiegeschenken. En het is een bekende Leuvense onderneemster die aan het rijtje wordt toegevoegd. -
-
PREMIUM
Wat zijn de gevolgen voor Leuvense universiteit na de diefstal van een half miljoen wachtwoorden? “Er zijn geen KU Leuven-systemen gehackt”
Leuven -
Haacht werkt samen met ECoOB voor gratis advies en ontzorgen van inwoners bij hernieuwbare energie
De gemeente Haacht gaat een samenwerking aan met ECoOB cv voor het project Zonnebouwers. Dat project biedt inwoners advies, proces- en installatieontzorging, kost- en terugverdienberekeningen en voordelen van samenaankoop van zonnepanelen, batterijen, laadpalen en warmtepompboilers.Haacht -
PREMIUM
Nieuwe keuken kiezen in je eigen huiskamer? Het kan dankzij proefproject van èggo in regio Leuven: “Via mixed reality, alsof je er zelf in staat”
Het Belgische familiebedrijf èggo keukens & interieur lanceert de nieuwe dienst ‘eggo@home’. Het project waarbij een adviseur bij klanten thuis langsgaat om een nieuwe keuken te kiezen, wordt in Vlaanderen voor het eerst getest in de regio Leuven. “We experimenteren ook met augmented reality om de klantbeleving nog verder te versterken”, stelt brand & marketing manager directeur Paul David.Leuven -
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer