Het station van Wezemaal is 'populair' bij de transmigranten (niet de mensen op foto). Van hieruit trekken ze naar de snelwegparkings langs de E314.
Volledig scherm
Het station van Wezemaal is 'populair' bij de transmigranten (niet de mensen op foto). Van hieruit trekken ze naar de snelwegparkings langs de E314. © Foto Vertommen

Illegalen nemen steeds vaker trein naar Wezemaal

WEZEMAALIllegalen proberen steeds vaker het openbaar vervoer te nemen naar Wezemaal. Zo proberen ze via de snelwegparkings in vrachtwagens te geraken om zo Groot-Brittannië te bereiken. Dinsdagavond werden er nog 36 illegalen opgepakt bij een actie van onder meer de dienst Vreemdelingenzaken en de spoorwegpolitie. Rotselaars burgemeester Dirk Claes (CD&V) vraagt om de snelwegparking te beveiligen.