Vanzeir in november vorig jaar, toen nog met Union,  in de UEFA Europa league-wedstrijd tegen Union Berlin in het King Power Stadium aan den Dreef  in Leuven.
Volledig scherm
Vanzeir in november vorig jaar, toen nog met Union, in de UEFA Europa league-wedstrijd tegen Union Berlin in het King Power Stadium aan den Dreef in Leuven. © Photo News

Dante Vanzeir wordt in politierechtbank verwacht: voetballer reed onder invloed én met gsm achter stuur

Voetballer Dante Vanzeir wordt op 8 juni in de politierechtbank in Leuven verwacht voor rijden onder invloed en het gebruik van zijn gsm achter het stuur. Sinds februari speelt de Limburger voor New York Red Bulls in de VS, nadat hij tweeënhalf seizoen voor het Brusselse Union Sint-Gillis uitkwam. Het is eerder onwaarschijnlijk dat Vanzeir persoonlijk voor de Leuvense rechtbank zal verschijnen.