Cultuurdienst pakt uit met theaterwandeling voor het hele gezin
LebbekeDe Cultuurdienst van Lebbeke pakt deze maand uit met een theaterwandeling voor het hele gezin. De tocht is gebaseerd op de voorstelling ‘Voila! Zei de Vos’ en is herwerkt tot zes korte verhaaltjes langs een parcours.
Delen per e-mail
‘De Vos in het Bos’. Dat is de naam van de theaterwandeling, geschikt voor het hele gezin met kinderen vanaf vier jaar. QR-codes langs de wandeling leiden naar zes verhalen. Het enige wat deelnemers moeten doen, is de wegwijzers volgen. Zo ontdekken ze de verhalen over een vos die allerlei dieren opzoekt om zijn honger te stillen. Resultaat is een bijzonder en gekke wandeling in de gezonde buitenlucht met leuke stukjes theater.
De theaterwandeling start in de Kapittelstraat in Wieze, rechtover de kapel ter hoogte van de Kerkhofstraat. De tocht is zo’n twee kilometer lang. Deelnemen kan van zaterdag 13 maart tot en met zondag 16 mei. De route is wel niet toegankelijk met een kinderwagen of rolstoel. Laarzen zijn bovendien geen overbodige luxe.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
HLN Drive
Stress om je bestemming te halen? Zo rij je verder met een elektrische wagen
Stress om je bestemming te halen: wie elektrisch rijdt, zal het al wel eens beleefd hebben. Voor anderen is het beperkte rijbereik dan weer de reden om geen elektrische wagen aan te schaffen. Maar wist je dat je met een paar tips het rijbereik van je wagen flink kan vergroten? HLN Drive geeft advies. -
Hoeveel geld heb je nodig om te rentenieren?
-
PREMIUMDendermonde/Hamme/Lebbeke/Buggenhout/Berlare/Zele
Vaccinatiecampagne twee weken op lager pitje, maar besmettingscijfers blijven stijgen: “Een derde van nieuwe besmettingen bij jongeren”
Het was nationaal aangekondigd en ook de twee vaccinatiedorpen van de Eerstelijnszone Dender in Dendermonde en Hamme ontsnappen er niet aan: de komende twee weken zullen er minder vaccinaties gebeuren. Eenzelfde terugval toont zich echter jammer genoeg niet in de besmettingscijfers in deze regio, met Zele, Berlare en Hamme als koplopers. Met het grootste aandeel nieuwe besmettingen bij jongeren. -
-
Livios
BINNENKIJKEN. Tomas en Arne bouwen oud vrachtschip om tot unieke vakantiewoning
-
Lokeren
Vader en zoon Van Winkel blazen nieuw leven in dagbladhandel Kop: “Interessante ligging in noordrand”
Het aantal krantenwinkels dunde de afgelopen jaren ook in Lokeren flink uit, maar het voormalige ‘t Gazetje Erwin in de Kopkapelwijk krijgt een tweede leven. Danny Van Winkel (60), bekend van dagbladwinkel Vapor’s dream op Spoele, neemt de zaak samen met zijn zoon Jens (28) over. -
Sint-Gillis-Dendermonde
Nieuw paradijs voor honden: losloopweide van 2.000 vierkante meter midden in park ‘t Kruis
Dendermonde beschikt voortaan over een nieuw paradijsje voor honden. In het park ‘t Kruis, aan de Resedalaan in Sint-Gillis, is zonet de laatste hand gelegd aan een hondenlosloopweide van liefst 2.000 vierkante meter. -
Lokeren
Stad zoekt info over historische tramlijn
Voor de komende Open Monumentendag van 9 september is de stad op zoek naar alle mogelijke informatie over de tramlijn Overmere – Lokeren – Doorslaar – Zaffelare.