Sandy Walsh maakt debuut voor Malinwa in gelijkspel tegen Club: “Een verdiend punt, en er zat zelfs meer in”
KV MechelenIssa Kaboré was geschorst en dus mocht Sandy Walsh (25) debuteren voor KV Mechelen. De rechtsback speelde een secure wedstrijd tegen Club Brugge én lag aan de basis van de aansluitingstreffer. “Ik ben enorm tevreden met deze prestatie.”
Delen per e-mail
“Ik wist dat er een kans zou komen na de schorsing van Kaboré”, vertelt Sandy Walsh na het 2-2-gelijkspel tegen Club Brugge. Hij voelde zich naar eigen zeggen klaar voor zijn debuut. “Fysiek had ik goede testen afgelegd, maar ik miste nog matchritme. Dat kan je natuurlijk alleen opdoen door wedstrijden te spelen. Ik ben nu drie weken met de groep aan het trainen en integreer me goed. Ik ben enorm tevreden met deze prestatie. Dit geeft veel vertrouwen.”
Zeker omdat Walsh ook een pre-assist in petto had voor het doelpunt van De Camargo. “Ik zag Kerim (Mrabti, red.) de diepte in lopen en hij deed het vervolgens heel goed. Igor maakte het mooi af. Het was een knap doelpunt. We wilden de ruimtes in die hoeken van het veld uitspelen, dat was een van de zaken die we hadden voorbereid.”
Met succes dus. Onder meer dankzij die aansluitingstreffer dwong KV Mechelen nog een punt af in Jan Breydel. “In de tweede helft hebben we heel goed gevoetbald, met veel kansen. Dit is een verdiend punt, en er zat zelfs meer in”, aldus Walsh.
Schoofs: “Deugddoend punt”
Dat vond ook zijn ploegmaat Rob Schoofs, auteur van de late gelijkmaker. “We creëerden heel wat kansen, waarvan we er misschien meer hadden moeten benutten. Hoe dan ook doet dit punt deugd. De afgelopen weken waren niet makkelijk. We kregen vaak niet wat we verdienden, maar nu wél.”
Schoofs was een van de spelers die tien dagen out was wegens corona. “Ik voelde me goed en heb gelukkig niet veel last gehad. Ik had een beetje trainingsachterstand, meer niet. De ploeg speelde een sterke wedstrijd, wat het voor mij makkelijk maakte om in te vallen.”
“Achteraf gezien moeten we blij zijn dat deze wedstrijd toch is gespeeld. Maar de omstandigheden waren niet ideaal. We hebben alleen vrijdag met de hele groep kunnen trainen en moesten enkele andere jongens in de ploeg droppen. Maar we stonden er als team.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios Een terrasoverkapping kiezen? Deze checklist helpt je op weg
Corona houdt ons al maanden aan huis gekluisterd, en het ziet er niet naar uit dat daar snel verandering in komt. Overweeg je een terrasoverkapping om in alle comfort tijd buiten door te brengen? Weet dan dat er een overvloed aan keuzemogelijkheden en combinaties bestaat. Bouwsite Livios overloopt de zeven belangrijkste vragen die je moet stellen als je bepaalde systemen vergelijkt. -
KV Mechelen Sandy Walsh vindt na onzekere periode weer nieuwe uitdaging bij Malinwa: “KV en ik: dat gaat klikken”
Verlost van alle onzekerheid. Sandy Walsh (25) heeft met KV Mechelen een nieuwe club gevonden en gaat zich naar eigen zeggen volledig smijten. “Toen Malinwa me belde, kon mijn dag niet meer stuk.” -
Jobs Wat als je niet op pensioen wil gaan? Dit zijn de regels voor werken na 65
Het pensioen van tv-icoon Martine Tanghe gaf een nieuwe impuls aan het debat over werken na 65. Wil je blijven werken hoewel je op pensioenleeftijd bent? Of ben je al met pensioen, maar wil je toch iets bijverdienen? Jobat.be bekeek de regels. -
-
KV Mechelen Wouter Vrancken: “Geen loon naar werken, dat is het verhaal van ons seizoen”
Wouter Vrancken vindt het “onnozel” om het te blijven herhalen. Maar hij heeft wel gelijk: “We krijgen dit seizoen geen loon naar werken.” Beloont KV Mechelen zichzelf morgen dan toch eens in Eupen? “Zij zitten in dezelfde situatie als wij.” -
Sparen Starten met beleggen: zo vindt u goede beleggingsfondsen
Steeds meer beleggers stoppen een deel van hun spaarcenten in beleggingsfondsen. Maar wat als u (nog) niets van de beurs kent? Hoe vindt u de weg naar het juiste beleggingsfonds? Spaargids.be legt uit hoe u veilig kan starten. -
KV Mechelen Igor de Camargo trefzeker in zijn 600ste profmatch: “Hier mag ik fier op zijn”
Igor de Camargo was op de afspraak in zijn 600ste profwedstrijd. De 37-jarige spits scoorde een knappe goal tegen Charleroi. KV Mechelen speelde uiteindelijk 3-3 gelijk. “We moeten niet te ontgoocheld zijn.” -
KV Mechelen Sheldon Bateau (KVM) komt als herboren uit moeilijkste periode uit carrière: “Ik ben altijd blijven glimlachen”
Terwijl de aanvalslinie alle aandacht naar zich toetrekt - Hairemans, de transfer van Druijf,... - verdient ook de defensie van Malinwa lof. Het lijkt stabiliteit gevonden te hebben, onder meer dankzij een sterke Sheldon Bateau (29). Terug van eigenlijk nooit weggeweest.
0 reacties