Rob Schoofs (KVM) na 2-2-gelijkspel tegen Cercle Brugge: “Dure punten laten liggen als we in top vier willen eindigen”
Voetbal 1ARob Schoofs (27) en KV Mechelen bleven in eigen huis op een 2-2-gelijkspel steken tegen Cercle Brugge. Kostbare punten in de race om play-off 1.
“We hadden ons verwacht aan een duel met veel intensiteit”, stak Schoofs van wal op de persconferentie. En dat werd het ook. KV Mechelen was wel de betere ploeg, maar had het bij momenten moeilijk met de intense druk die Cercle Brugge ontwikkelde. “Vooral in de eerste helft. We hadden de match onder controle en Cercle creëerde weinig gevaar. Maar wij kwamen niet in ons spel. En toch scoorden we twee knappe doelpunten. Die 2-0-voorsprong moesten we altijd vasthouden tot de rust, maar dan slikten we twee tegengoals op stilstaande fases. Jammer dat we het zo weggaven, want in het spel kon Cercle ons niet bedreigen.”
KV Mechelen en stilstaande fases: ‘t is geen geslaagd huwelijk. “We zijn niet de grootste ploeg qua gestalte. Zet ons naast die van Cercle... Die zijn allemaal een kop groter. Dat is hun kwaliteit, terwijl wij iets te veel fouten maken op stilstaande fases. Corners en vrijschoppen zijn hét wapen om tegen ons te scoren. Dat is geen geheim.”
Akkefietjes
Uiteindelijk eindigden zowel KV Mechelen (rood voor Souza) en Cercle Brugge (rood voor Van der Bruggen) met tien. “Er waren veel akkefietjes tijdens de match. Wij zijn er iets te veel in meegegaan. Cercle is geen gemakkelijke tegenstander hoor. Zijn leggen veel agressiviteit aan de dag.”
Net voor de rode kaart van Souza miste Schoofs een enorme kans, van binnen de kleine rechthoek. “De bal viel voor mijn voeten en ik wou trappen, maar via een verdediger sprong de bal nog weg. Ik gleed weg, kon toch nog trappen, maar mijn schot belandde op de paal. Ik stond nog vol ongeloof te kijken dat ik niet had gescoord en toen ik me omdraaide, kreeg Souza plots rood.”
Met tien tegen tien kon Malinwa de zege niet meer afdwingen. “We hebben dure punten laten liggen als we in de top vier willen eindigen. Maar we wisten dat dat moeilijk zou worden. We moeten terrein goedmaken op Anderlecht en co. Dat wil zeggen dat we quasi elke match moeten winnen.”
Lees ook: voetbal in 1A
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMVoetbal Jupiler Pro League
“Een verlengd verblijf wordt moeilijk”: heroptredende Birger Verstraete lijkt laatste wedstrijd voor KV Mechelen gespeeld te hebben
-
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
De langverwachte laatste aflevering van het finale seizoen van de Emmy-winnende dramareeks ‘Succession’ is vanaf maandag te zien op Streamz. Wie volgt Logan Roy op? Blijft de relatie tussen Shiv en Tom overeind? En wat gebeurt er met ‘cousin Greg’? We zetten alle belangrijke vragen nog even op een rijtje. -
Mijntelco
Tweede prijsverhoging voor Telenet in één jaar tijd: dit zijn alternatieven voor een lagere telecomfactuur
Vanaf juni betalen Telenet-klanten meer voor hun abonnement. Deze prijsstijging vormt trouwens hét uitgelezen moment om jouw contract onder de loep te nemen en te kijken of je elders goedkoper af bent. Mijntelco.be overloopt enkele interessante mogelijkheden. -
-
Voetbal Jupiler Pro League
Pechvogel Dimitri Lavalée (KVM) opnieuw fit na frustrerend seizoensbegin: “Mentaal was het een moeilijke periode”
-
PREMIUMvoetbal jupiler pro league
Puzzelen voor KV Mechelen-trainer Defour en dus wordt Verstraete heropgevist: “We zijn altijd eerlijk tegen elkaar geweest”
Mrabti geblesseerd, Schoofs geschorst. Exact twee weken voor de bekerfinale kan Steven Defour niet spelen met het middenveld, dat op 30 april Antwerp zal bekampen. En dus komt Verstraete opnieuw in beeld. “Hij begreep die beslissing enkele weken terug wel.” -
Voetbal Jupiler Pro League3
Yannick Thoelen (KVM) scherp na nederlaag: “Moeten allemaal in de spiegel kijken, het is vijf voor twaalf”
KV Mechelen is 2023 met een valse noot gestart. Aan de Gaverbeek werd met 2-0 verloren tegen Zulte Waregem. Zo nemen de degradatiezorgen toch weer toe Achter de Kazerne. “Ik denk niet dat sommigen beseffen dat de maanden januari en februari heel belangrijk gaan zijn voor ons”, vertelt doelman Yannick Thoelen. -
Voetbal Jupiler Pro League
Jordi Vanlerberghe maakt comeback, maar KV Mechelen verliest opnieuw buitenshuis: “Er wordt te veel op gefocust”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer