EXCLUSIEF. Remco Evenepoel gaat op huwelijksdag uit de bol op dansvloer en legt grappige geloften af: “Oumi, vanaf nu moet je mama al haar taken overnemen”

Kristallen FietsEén van de absolute hoogtepunten van de Kristallen Fiets-avond: een exclusieve videoreportage van de huwelijksdag van Remco Evenepoel en Oumi Rayane, meesterwerkje van VTM-cameraman Thierry Kielemoes.

21 reacties

  • Pascal Aernoudt

    5 maanden geleden
    ik vind het de max, hij is oprecht blij
  • Maxime Vanmaercke

    5 maanden geleden
    Goeie coureur. En de rest...is privé. Geen interesse in.
  • Gino Denil

    5 maanden geleden
    Het is niet erg om diep te vallen als men eerst hoog geklommen heeft. Uiteindelijk moeten ze allemaal toch terug van die berg af. Na een tijdje merkt men ook dat het op die top nogal eenzaam is. Het is wel erg om diep te vallen als men niet eerst omhoog kon klimmen.
  • rosita de weirt

    5 maanden geleden
    Heel goed van Remco maar Wout heeft een hart van goud en springt er voor mij uit als de winnaar.want fietsen is meer dan alleen rijden
  • jean-paul Heldenbergh

    5 maanden geleden
    Hij moet opletten want hoe hoger je klimt hoe dieper de val is later.