Muziekcentrum Track zet alles op alles, een prachtig muurschilderij inbegrepen.
Volledig scherm
Muziekcentrum Track zet alles op alles, een prachtig muurschilderij inbegrepen. © Henk Deleu

Warmste Week verovert muziekcentrum Track, met veiling van schilderijen en benefietconcerten

Muziekcentrum track surft mee op de golven van weldadigheid. C-ARTon schildert portretten van bekende muzikanten en komedianten en veilt die voor Zonnebloem in Heule. Dat is een centrum voor kinderen en jongvolwassenen met een beperking. Guido Belcanto, Niels Destadsbader, SX, ’t Hof van Commerce, Wannes Cappelle en Simone Simons van de band Epica zijn al vereeuwigd.

0 reacties

  1. Hoe de jonge Kürt Rogiers een trauma opliep als misdienaar: "Hij weende meer dan de mensen die naar de begrafenis kwamen"
    Play
    Later Als Ik Groot Ben

    Hoe de jonge Kürt Rogiers een trauma opliep als misdienaar: "Hij weende meer dan de mensen die naar de begrafenis kwamen"

  2. Altijd al gedroomd van schommel die effectief overkop gaat?
    Play

    Altijd al gedroomd van schommel die effectief overkop gaat?