Tattoo Mike zet kort na middernacht al eerste tatoeage
Tattoo Mike was er wel heel snel bij, om de eerste tatoeage te zetten na de lockdown. Tijdstip: om 1 minuut na middernacht tijdens de nacht van zondag op maandag. De gelukkige: Thomas Decruyenaere, die een zeepaardje op zijn been liet zetten. “Ik ben zo wellicht de eerste in België om het post-coronatattoo zomerseizoen af te trappen”, vertelt Tattoo Mike.
“Toen ik las dat collega Cindy Frey nog enkele weken wacht om haar tattooshop te openen, dacht ik ‘ik moet de eerste zijn om wél weer te openen’. Zo kwam ik op het idee om op Facebook een oproep te lanceren voor die eerste tattoo. Ondanks het nachtelijke tijdstip reageerden meteen twaalf mensen. Thomas Decruyenaere was de eerste. Ik heb bewondering voor collega Cindy Frey – ze is een goeie vriendin van mij – en ik snap dat sommige mensen bang zijn, maar ik neem alle mogelijke voorzorgsmaatregelen. Zo zijn er nu looplijnen in mijn shop. En we dragen mondmaskers en handschoenen. Er zijn al boekingen tot midden juni. We werken zeven op zeven.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spaargids.be
Tot 2,55% rente op een termijnrekening: een goede beslissing? Of kies je toch beter voor een spaarrekening?
De rentevoeten zijn de voorbije weken aanzienlijk gestegen. Is het dan interessant om nu al een termijnrekening te openen? Of blijf je je geld nog altijd beter op een spaarrekening parkeren? Spaargids.be geeft advies. -
Pierre Gryp en Apolloon Kortrijk staan voor laatste drieluik in reguliere competitie: “Plaats in de play-offs zo snel mogelijk veilig stellen”
Na een lange winterpauze van zes weken wordt er dit weekend opnieuw gehandbald in eerste nationale. Met nog drie reguliere competitiewedstrijden te gaan, is de eindspurt richting de play-offs en play-downs ingezet. Kortrijk mag vanop haar huidige vijfde voorlopig meestrijden om promotie, maar mathematisch is Spurs nog niet zeker van de play-offs. Leider Eynatten-Raeren komt zaterdagavond op bezoek in Sportcampus Lange Munte. -
PREMIUMKortrijk
Beschermd monument uit 1890 wordt eerste limehome hotel van België: “Ruime kamers met kitchenette staan centraal, een lobby is er niet”
Een beschermd monument nabij de Gentpoort in Kortrijk wordt het eerste limehome hotel van ons land. De werken vatten dit jaar al aan. “Het herenhuis staat al enkele jaren leeg, maar het is een oerdegelijk gebouw en het is perfect te restaureren. We hebben ervaring met erfgoed, we laten het in ere herstellen”, zegt Valéry De Vos van Alphastone Investments. -
-
Marke/Kortrijk
Marktleider in klimaatverhuur Andrews Sykes opent nieuwe vestiging in Kortrijk: “Absoluut noodzakelijk door stijgende vraag”
Aan de Baliestraat 3 in Marke opent Andrews Sykes een nieuwe vestiging. Om de groei te consolideren en klanten een nog betere en snellere service te geven. Begin 2022 opende ook al een nieuwe vestiging in Antwerpen. Het centrale depot en hoofdkantoor zitten in Brussel. -
HLN Shop
Zit je knikkebollend aan je bureau? Deze drie gadgets geven je instant energie
Zit je vaak knikkebollend aan je bureau? Kunnen je energielevels een serieuze boost gebruiken, zeker tijdens deze korte, donkere dagen? Je bent niet alleen. HLN Shop ging op zoek naar drie hulpmiddelen die je energieker door het leven helpen... dankzij licht. -
Roeselare/Kortrijk/Wervik/Zonnebeke
18 maanden cel voor inbraken in bestelwagens in Zuid-West-Vlaanderen
Een 29-jarige man uit Frankrijk is maandag door de Kortrijkse strafrechter veroordeeld tot een effectieve celstraf van 18 maanden voor een reeks van 9 inbraken in bestelwagens. Telkens ging hij aan de haal met een grote hoeveelheid aan werkmateriaal bij inbraken in Wervik, Roeselare, Zonnebeke en Kortrijk. Bij een controle van de politie lag zijn koffer vol met gestolen werkmateriaal. -
Voetbal Jupiler Pro League
Tsuyoshi Watanabe (KV Kortrijk) neemt het zaterdag op tegen boezemvriend Tatsuhiro Sakamoto: “Tijdens de wedstrijd zijn we geen vrienden”
Het Guldensporenstadion is zaterdagavond ‘the place to be’. Mits een overwinning kan KV Kortrijk zeven punten uitlopen op KV Oostende en zo een prima zaak doen in de degradatiestrijd. Tsuyoshi Watanabe - die dit seizoen nog geen minuut miste - hoopt zijn goede vriend Tatsuhiro Sakamoto een hak te zetten.