"Prikkelend en speels, maar niét ordinair"
KORTRIJK/LAUWEHet Belgische modemerk Coco Mio lanceert een exclusieve zomercollectie met kledij waarop bunnies staan, met een vette knipoog naar Playboy. De lijn is van de hand van de uit Lauwe afkomstige ontwerpster Dominique Maes (49) en kunstenares Tine Vandamme (40) uit Kortrijk. "Het is zeker niét ordinair."
Wie zin heeft in kledij waarop je in felle kleuren, maar ook subtiel, bunnies in een sexy konijnenpakje ziet, kan de nieuwe zomercollectie van Coco Mio eens uitproberen.
"De eerste reacties zijn positief, vrouwen willen het zeker dragen", zegt ontwerpster Dominique Maes uit Oostende. "Je ziet er de kontjes van de bunnies op. Het is dus prikkelend en speels, maar zeker niet ordinair, laat staan dat er naakt mee gemoeid is. De stof is Italiaans, uitgewerkt in katoen. Het is heel licht en aangenaam om te dragen, tot en met maat 46", zegt Dominique. "Ik vind het vrouwelijk en elegant en niet te prijzig", vindt model Shanou Recoulès (26) uit Middelkerke. Er zijn twee kleedjes van 189 en 259 euro, twee bloesjes van rond de 170 euro, twee T-shirts van 69 euro en een topje van 59 euro. De oplage is beperkt met slechts enkele honderden exemplaren.
Positiviteit
De bunnies zijn gebaseerd op schilderijen van kunstenares Tine Vandamme uit Kortrijk. "Haar werk is kleurrijk en intensief, ik word er blij van", zegt Dominique Maes.
"Ik kocht al vijftien schilderijen van haar en ben tevreden dat haar werk nu ook op mijn kledij staat. Het is de start van een fijne samenwerking. Vanaf nu breng ik iedere zomer een speciale print naar buiten, samen met Tine", verzekert Dominique.
"Modemerk Coco Mio is een fantastisch medium om mijn boodschap 'permanently positive' door te geven, want ik wil met mijn werken positiviteit uitdragen", vertelt Tine Vandamme. "Het is leuk om te zien dat mensen nu met mijn creaties rondlopen. Het kan voor mij een springplank zijn, nu ik door deze samenwerking een ruimer publiek bereik."
KV Oostende
De bunnies ontgaan ook KV Oostende niet. De eersteklasser bestelt kleedjes en T-shirts waar telkens drie bunnies op staan, in de clubkleuren groen, rood en geel.
"Ik ben KVO-fan en geef ieder seizoen een modeshow in de Versluys Arena, ze kennen mij daar", glimlacht Dominique Maes. "De bestelling komt er onder impuls van commercieel directeur Patrick Orlans. Hostessen dragen de bunnies-kledij in KVO-kleuren in het stadion, vanaf komende zomer." Wie wil ontdekken in welke modezaken de bunnies-lijn verkocht wordt, zoals in Docodoco op Lauweplaats in Lauwe, kan terecht op www.coco-mio.be.
Wie kunstenares Tine Vandamme wil leren kennen, kan terecht op www.tinevandamme.com.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijntelco
Je telecom en energie-/bankzaken in één contract combineren: kom je dan voordeliger uit? Wij maakten de berekening
-
Elf dagen eenrichting op Graanmarkt, door nutswerken
De firma TM SYN 2 voert van dinsdag 30 mei tot en met vrijdag 9 juni nutswerken uit op de Graanmarkt, ter hoogte van de hoek met de Grote Markt.Kortrijk -
PREMIUM
Kortrijk beleeft vanaf vandaag ‘wildste’ Sinksen ooit: 13 ultieme tips van de feestcoördinator
Eindelijk! De Sinksenfeesten beginnen en Kortrijk is klaar om tot 250.000 bezoekers te ontvangen. Met ‘The Far West’ als thema vliegen we er vier dagen in, vanaf vandaag tot en met maandag. “Het is goed voor mijn gemoedsrust dat het weer prima zal zijn. Het zal het volksfeest nog een extra boost geven”, vertelt Giovanni Deltour (40), de nieuwe Sinksen-coördinator. Om door de bomen het bos te zien, neemt hij ons met 13 tips op sleeptouw.Kortrijk -
-
Spaargids.be
Deze ziekenfondsen betalen zelfs je zonnebril op sterkte terug
-
PREMIUM
Wat te doen in Zuid-West-Vlaanderen dit pinksterweekend: van een middeleeuws festival tot schone schaapjes spotten
Nog geen plannen voor dit weekend en zin om daar verandering in te brengen? Met onze weekendtips kan jouw weekend alvast niet meer stuk. Van in Izegem de nieuwste trends voor je tuin ontdekken tot een groots muziekspektakel op de Markt van Harelbeke: dit zijn onze vijf tips voor het weekend van 27 en 28 mei.Kortrijk -
Herdersstraat tien dagen deels dicht, door nutswerken
De Herdersstraat - dat is vlak bij het Astridpark – is van donderdag 25 mei tot en met maandag 5 juni onderbroken voor verkeer, op een strook tussen de Izegemsestraat en huisnummer 149. De maatregel is nodig voor nutswerken.Kortrijk -
PREMIUM
Pandenfonds pompt 5,3 miljoen euro in nieuwe woonbuurt aan Vlasmarkt: “Ideaal voor gezinnen die in het hart van Kortrijk willen wonen”
Kortrijk