Deejay Joeri (26) en kelner Sebastien (33) betrokken bij verkeersagressie: “We zijn bedreigd met knuppel, we schrokken zo hard”
KortrijkDj Joeri Pauwels (26) en kelner Sebastien Maes (33) kregen tijdens de nacht van donderdag 29 op vrijdag 30 september met verkeersagressie te maken. Ze werden met een knuppel bedreigd. “Terwijl we niets verkeerd deden”, zeggen ze. Het nieuws wordt pas nu bekendgemaakt, na het bekijken van dashcambeelden. De man die de knuppel bovenhaalde, zegt dat hij zelf bedreigd werd.
Het is net voor 1 uur ’s nachts op 30 september, wanneer Joeri Pauwels via de Koning Albertstraat het Stationsplein opdraait, in zijn Porsche. Hij laat een bestuurder in een Twizzy met aanhangwagen, die Bird-deelsteps aan het ophalen is, niet voor. “Dat was misschien niet zo hoffelijk, maar ik was er van overtuigd dat er nog plaats genoeg was om als eerste het Stationsplein op te rijden”, vertelt Joeri. De bestuurder van de Twizzy reageert gepikeerd. “Hij toeterde, knipperde met zijn grootlichten, kwam heel dicht bij mijn Porsche rijden en stak zijn middelvinger naar me op”, vertelt Joeri. Hij zet zijn weg verder.
(lees verder onder de foto)
Tot de dj een lift naar een private garage wil inrijden, tegenover cocktailbar Sprezza op de Graanmarkt. “De Twizzy daagde wéér op. Hij reed zelfs in tegengestelde richting de Graanmarkt op, tot aan mijn wagen. Toen mijn passagier, kelner Sebastien Maes, vriendelijk vroeg wat het probleem was, stapte de man uit. Met een knuppel in zijn hand. Hij riep dat hij zijn vrienden zou halen om ons een lesje te leren”, vertelt Joeri Pauwels, die snel de lift sloot. Ook Sebastien Maes kon ontkomen. “We zijn hard geschrokken, want we deden niets verkeerd. Ik heb het voorval gemeld bij de politie. En ik heb een verontwaardigde mail gestuurd naar Bird, ik ben klant bij hen”, aldus Joeri.
Toen de deejay met zijn Porsche het Stationsplein wou oprijden, had ik voorrang. Maar hij reed door en raakte mij bijna
De bestuurder van de Twizzy was Magheru Bogdan. Hij gaat niet akkoord met de versie van de feiten die Joeri Pauwels en Sebastien Maes vertelden. “Toen de deejay met zijn Porsche het Stationsplein wou oprijden vanuit de Koning Albertstraat, had ik altijd voorrang. Maar hij reed door en raakte mij bijna. En even later raakte hij een tweede keer bijna de Twizzy. Ik ben hen daarna gevolgd tot op de Graanmarkt omdat ik wilde vragen wat de bedoeling was.”
“Ik werd er zelf bedreigd door de passagier die uit de Porsche was gestapt. Waarna ik ben uitgestapt met de knuppel. Al is het niet echt een knuppel, het is een frame van een step. Ik heb die altijd in mijn auto liggen als bescherming, maar dat betekent niet dat ik een agressor ben”, aldus Bogdan. Daar is Sebastien Maes het dan weer niet mee eens. “Ik heb hem niét bedreigd. Ik ben er rustig mee gaan praten en ben weggegaan zodra hij uitstapte, met zijn knuppel. Maar goed: we gaan het laten rusten nu.”
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
HLN Shop
Voor nog geen 200 euro vliegen én slapen in Venetië, Berlijn of Londen: de scherpste reisdeals op een rij
Kriebelt het om op vakantie te vertrekken, maar wil je er niet te veel geld aan spenderen? Wie het slim aanpakt, kan ook voor een klein budget een leuke reis ondernemen, binnen én buiten Europa. ‘Low cost’ maatschappijen overtroeven elkaar met de meest interessante pakketreizen. HLN Shop helpt je bij het kiezen van een vakantie op jouw maat. -
PREMIUM
ASSISEN. Sacha Brunessaux (23) krijgt 10 jaar voor dodelijk schot tijdens drugsdeal: “De intenties van het slachtoffer waren niet onbesproken”
Sacha Brunessaux (23) heeft 10 jaar opsluiting gekregen voor doodslag op Agaverdi Mahmudov (18). De Roeselarenaar loste een dodelijk schot, toen het slachtoffer cannabis van hem wilde stelen. Het Openbaar Ministerie had 20 jaar gevorderd. “Deze straf biedt perspectief. U zal nog steeds zeer jong zijn, nadat u ze hebt ondergaan”, sprak voorzitter Joeri Pieters.Kortrijk -
Livios
“Dit is een maand, waarin de meeste snoeiwerken uitgevoerd mogen worden”: alle tuinklussen in maart op een rijtje gezet
In maart breekt de lente aan. Het is het startsein voor menig hobbytuinier, maar vorstperiodes kunnen flink wat schade aanrichten. Bouwsite Livios vroeg aan tuinexpert Bart Verelst wat je in maart beter wel en niet doet in je tuin. -
-
Geslagen vrouw blijft illegale vriend trouw: “Hij zal het nooit meer doen.”
“Hij heeft beloofd me niet meer te zullen slaan en geen drugs meer te gebruiken.” Een 60-jarige vrouw die al regelmatig is geslagen door haar 30-jarige illegale vriend bleef voor de rechtbank in Kortrijk de man trouw. Hij moest er zich voor het partnergeweld verantwoorden maar daagde niet op, zij vroeg geen schadevergoeding.Kortrijk -
PREMIUM
Pasen staat voor de deur: hier kan je genieten van een brunch of ontbijt in het zuiden van West-Vlaanderen
Het is bijna Pasen en daarbij hoort natuurlijk een uitgebreide paasbrunch met je familie, vrienden of lief bij. Pistolets, koffiekoeken en versgeperst fruitsap zijn een must. Wij zochten plekjes in het zuiden van West-Vlaanderen voor een heerlijk(e) ontbijt, brunch of lunch ter plekke of aan huis geleverd.Kortrijk -
Tweakers
Een topsmartphone voor amper 175 euro: onze techexpert toont waar je kwaliteit krijgt voor een beperkt budget
Niet iedereen wil of kan zomaar 1.000 euro of meer ophoesten voor een nieuwe smartphone. Donovan Kerssenberg, expert in het segment smartphones bij technologiesite Tweakers, tipt zijn drie absolute aanraders van het moment voor een kleiner budget: minder dan 250 euro, 250 à 500 euro en meer dan 500 euro. -
Ex-Paralympiër terecht voor partnergeweld: “Elke dag hetzelfde gezaag maar zie haar nog graag.”
Begin de jaren negentig haalde hij nog goud op de Paralympics in het zwemmen en in september 2018 stapte hij nog in het huwelijksbootje maar die mooie tijden lijken voor een 57-jarige man uit Kortrijk verleden tijd. Hij stond woensdag voor de rechtbank terecht voor partnergeweld. Hij denkt de relatie te kunnen verderzetten, zij dringt aan op een contactverbod…Kortrijk