PREMIUM
Tom (33) overleeft supertyfoon op surfeiland en verzamelt er geld voor lokale bevolking: “Tegen onze muren hoorden we alles inbeuken wat rondvloog”
Knokke-HeistTom Soupart (33) uit Knokke-Heist zamelt geld in, nadat het surfparadijs Siargao op de Filipijnen werd getroffen door supertyfoon Rai. “Met windsnelheden van meer dan 270 kilometer werd zowat alles vernield wat los kon”, zegt Tom, die op dat moment ter plaatse was. Hij kon zich op tijd in veiligheid brengen, maar beleefde bange uren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKnokke-Heist
‘Kippenkunstenaar’ Koen Vanmechelen legt een wel héél groot ei in Knokke-Heist als teaser voor nieuwe expo: “Signatuur van wie ik ben”
Knokke-Heist is sinds deze week tijdelijk een opvallend kunstwerk rijker. Aan de ingang van cultuurcentrum Scharpoord werd met groot materiaal ‘The Walking Egg’ van Koen Vanmechelen geplaatst. Een teaser voor zijn expo later dit jaar, zegt Vanmechelen. “Ik werkte zes maanden lang aan het kunstwerk. Alles samen weegt het 900 kilogram.” -
VOETBAL EERSTE NATIONALE
Nils Pierre en Knokke openen eindronde met verlies in Luik: “We hadden meer verdiend”
Royal Knokke Football heeft de start van play-offs in eerste nationale aangevat met een nipte 2-1-nederlaag op bezoek bij FC Luik. De kustploeg stapte echter met een dubbel gevoel van het veld in het Stade de Rocourt. -
Knokke-Heist
Dieven riskeren effectieve celstraf voor brutale diefstal van oorringen bejaarde vrouw (86)
Een 28-jarige Tunesiër riskeert twee jaar effectieve celstraf voor een brutale diefstal in Knokke. De twintiger rukte de de gouden oorringen af van een 86-jarige vrouw. Zijn Spaanse vriendin riskeert 18 maanden cel voor haar rol in de diefstal. -
-
PREMIUMOostkerke
REPORTAGE. Op pad in Oostkerke, een West-Vlaams polderdorp met 600 inwoners waar plots 140 skeletten opgegraven worden: “Neen, zóveel hadden we er zeker niet verwacht”
Het West-Vlaamse polderdorp Oostkerke geeft haar geheimen prijs. Woensdagochtend haalden archeologen van BAAC al het 140ste skelet boven. Onverwacht, zegt burgemeester Joachim Coens. “We wisten dat de kans bestond dat er iets zou gevonden worden. Maar zoveel? Neen, daar had niemand zich aan verwacht”, zegt Coens. De kostprijs pér blootgesteld skelet loopt op tot 1.000 euro. En het archeologisch onderzoek is nog niet achter de rug. Wij trokken met burgemeester Joachim Coens en archeoloog Niels Janssens onze botten aan. -
Jobat
Dit zijn de 5 grootste afknappers op je cv
Je cv moet ervoor zorgen dat een potentiële werkgever of recruiter je uitnodigt voor een gesprek. Het is dus van groot belang dat je met je cv niet je eigen ruiten ingooit. Jobat.be overloopt daarom vijf afknappers die je absoluut moet vermijden. -
PREMIUMKnokke/Antwerpen
Nederlands-Antwerpse frituurbaas sleept ex-miss Ilse De Meulemeester voor rechter voor lasterlijke aangifte: “Dit was een zuivere valse klacht”
-
Showbizz3
OnlyFans-ster Jamecia verklapt hoeveel extra ze verdient na de Streamz-docu, en dat is niet weinig
Hoe gaat het met de OnlyFans-modellen uit de documentaire ‘OnlyFans: De Naakte Vlaamse Waarheid’, een half jaar nadat de reeks op Streamz verscheen? Dat wou Showbits wel eens weten en dus spraken we opnieuw af met Jamecia. Haar getuigenis heeft haar carrière zeker een boost gegeven. Ze verdiende al goed haar boterham met seksueel getinte video’s, maar sindsdien heeft ze nog meer volgers. Volgers die haar uiteraard betalen om haar video’s te kunnen bekijken. Hoeveel haar dat extra oplevert per maand, verklapt ze aan Senne in een nieuwe Showbits. Bekijk hier de succesvolle Streamz-docu Onlyfans.